Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

více než slušná cena by to byla tehdy, kdyby to bylo 100/100, takhle je to podle mě cena pořád jenom snesitelná, ale už sem ochoten ji akceptovat :) mě jenom zajímá, jestli bude ještě nějaký další zvýhodnění, protože proč platit zbytečně víc, že...

cena 2000 by byla nelogická dost, protože ve většině států se u UPC platí za FP100/FP120 kolem 40€, což je něco kolem tý tisícovky...

balíček na FP100+Supreme by byl fajn za předpokladu, že by k tomu byl telefon Kredit 50 a cena by nepřelezla přes 1700, protože pak by se mi vyplatilo zůstat u samostatný 50% slevy na televizi... můj názor na balíčky je ale takovej, že je to pěkná blbost :) zákazník by měl dostávat slevu za to, že odebírá dvě nebo 3 různý typy služeb dle vlastního výběru, takhle by třeba musel v něčem ustupovat...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100/100 zatím na této síti není technicky možná. Přeci jen Koax je super na dopředný směr ale zpět už to vůbec slavný není. Navíc norma EuroDOCSIS 3.0 je relativně nová a ždímá prozatimní maxima (maximum je udávané 150Mb)

 

Tu cenu 2000Kč jsem napsal jen proto že si nepamatuju tu původní cenu a nechtěl jsem hledat. Dokud jsi platil cca 900kč s vědomím že máš 50% slevu tak jsi byl spokojen jelikož jsi platil "jen" polovinu.

 

Jinak ta cenová zvýhodnění pouze na určité kombinace služeb. Dělají to tak snad skoro všechny společnosti. Určitě je v tom nějaký marketingový a kdoví jaký ještě fígl.

Jinak určitě by u balíčku nejvyšších služeb nebyl nejnižší telefon :D Tam by byl spíš Kredit 350 :P

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100/100 zatím na této síti není technicky možná. Přeci jen Koax je super na dopředný směr ale zpět už to vůbec slavný není. Navíc norma EuroDOCSIS 3.0 je relativně nová a ždímá prozatimní maxima (maximum je udávané 150Mb)

ED3 je z roku 2006, takže nic moc novýho to neni... musej vyšetřit místo a spojit ty 4 kanály i na upload, pak by to snad mohlo nějak jet... :? když jeden kanál aktuálně zvládá 10 Mb/s (z teoretickýho maxima 30 Mb/s), pak po spojení čtyř by mělo jít vymáčknout nějakejch 40 Mb/s...

A navíc to 100/100 u nich zatím není zas tak slavný :wink:

údajně to u netboxu těch 100 Mb/s snad ani nestahuje, ale nevim...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kéž by se tu vyjádřil někdo, kdo má tyhle věci technicky na starosti, jestli na to ta síť má aspoň v místech, kde frčí FP50/FP100... :cry: pro klid v duši, že upload u upc neni úplně ztracenej :) já si myslim, že těch 50 Mb/s by to dát mohlo v klidu... možná jedinej problém bych viděl v nutnosti upgradovat CMTS, aby to umělo ty kanály spojovat... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Marek:Jenže když tam mají IPTV tak to mají přes router který má propustnost do 50Mbit,takže jedině samotný net bez čehokoliv pak to těch 100/100Mb/s dá.Ano na jejich forum jsou i tací kteří se jim to nelíbí,všude někoho najdeš kdo na takovou službu bude nadávat.

Krom toho tady je jedno video...:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...