Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Je nesmysl davat vypoved sluzeb a pak je hned znovu objednavat, beztak dostanes slevu 100 Kc jen na 6 mesicu a navic tam budes mit rocni uvazek.

 

Ja bych to resil nasledovne, objednal si tarif 60/6, k nemu si koupil vlastni modem za 1.300,- , tim se vyhnes poplatku 650 Kc a nebudes pak jiz muset platit kazdy mesic 50 Kc za pronajem, tahle investice se ti jiz za rok vrati a modem je tvuj s tim ze ho pak jeste muzes nakonec prodat.

Po te po nejakem mesici fungovani bych dal vypoved a ocekaval nabidku retencni slevy, tu stovku ti slevu urcite, ale mozna i vic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Mě to po roční slevě tv+internet za 300 kč zvedli na 784 kč což mi přijde jako prasárna ,když novým zákazníkům nabízejí rychlejší internet a víc programů za 649 kč...

Tak jsem hrozil výpovědí,ale pán na druhém konci byl neoblomný,když jsem řekl že jsem ochotnej platit maximálně 500,tak se mi div nevysmál,ale slevu nakonec dal,ne moc velkou,ale lepší jak drátem do oka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...