Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Před rokem jsem dostal po zavolání na infolinku s tím že chci zrušit připojení k internetu slevu 50% na tarif 20M.

Máte někdo zkušenosti zda je možné tu slevu nějak prodloužit nebo mi

jen nabídnou přechod na tarif 10M nebo 30M za plnou cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si měl tarif 20M, automaticky máš od července Fiber Power 30 s rychlostma 30/1,5 pro download/upload... sleva po roce končí, ale pokud bys jim zavolal znova, tak ti dají slevu zase... pravděpodobně to už nebude 50%, ale 25%, jako to udělali u mě... jenomže já to měl trochu složitější, přecházel sem z Classicu na FP30 a ještě sme řešili, že kvalita stojí za prd... takže to vyzkoušej a pak napiš, jak to dopadlo, mě to bude čekat v lednu, kdy mi skončí 4měsíční sleva na Fiber Power 100...

jo a ještě jedna věc... já jim tam v tom červnu volal, že chci zrušit internet, ale řekli mi, že musim přes kontaktní formulář, tak sem jim napsal a po tejdnu mi zavolali... no a aby to nebylo málo, tak sem ukecal i roční 25% slevu na televizi...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Nojo, ale co kdyz bydlim v RD, kde lepsi pripojeni (alespon papirove) neexistuje. Ja jim napisu pred web formular a me prijde pouze odpoved emailem, ze moji vypoved akceptuji... :lol::wink::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Taky by mne zajímalo jak se komu podařilo ( nepodařilo ) získat slevu na další měsíce ( roky ) jak na Internet tak na TV.

 

Popřípadě čím jste argumentovali.

 

Loni to bylo jasné - blokování portů po 16 hodině, takže problémy se slevou nedělali, ale co letos.

 

Pochlubte se zda se Vám to už někomu zas povedlo . :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl rok slevu na internet + TV 50%.

Ptal jsem se na infolince jak to bude dál a bylo mi sděleno že už musím platit plnou cenu, takže jsem dal výpověď a asi po dvou dnech volali a dostal jsem opět slevu, ale už jen 35%. Zase na rok.

Je to ale pořád lepší nežli platit plnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsem dal výpověď a asi po dvou dnech volali a dostal jsem opět slevu, ale už jen 35%. Zase na rok.

 

Tak do toho já NEJDU. To je moc veliké riziko, že mi to opravdu odpojí.

 

A jelikož nemůžu mít satelit, a internet, tak jedině od O2, což je však jako jít z deště pod okap.

 

Holt budu muset začít platit plnou cenu. :(

 

Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...