Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

No pochybuju že můžou jen tak dělat nějaké kontroly v bytě. Napsat si do smlouvy můžou co chtějí - to na tom nic nemění.

A pokuta 10 000 se sice píše, ale většinou je jen teoretická. Tím k tomu nikoho nenavádím jen říkám jak to asi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podle Vás by to v praxi vypadalo asi takhle........půjdete s partnerkou třeba do kina a při odchodu vás zastihne kontrola z UPC......vytáhne všeobecné podmínky...pohrozí vám pokutou pokud je nepustíte do bytu......vy jako čestný občan ČR.......necháte propadnout lístky a v zájmu dobrých mravů si necháte prolézat byt cizími lidmi(třeba ani nebudou z UPC)..třeba to budou tipaři,aby se rozhlédli,co by se u vás nechalo ukrást......ale vy je na průkazku UPC mile rád pustíte domů..........tak to já..takovej ..JOUDA teda nejsem...poslal bych je do.....a šel klidně do kina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se zase řešej kraviny... jistě že nikdo z upc nemůže dělat domovní prohlídku :lol: napadá mě jedinej způsob, jak by na to mohli přijít - při nějakým servisním zásahu... ale stejně by to nebylo na 100%, protože by nějak museli prokázat, že např. soused službu využívá...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže moje zkušenost: minulý rok sem měl 50% slevu na ještě starý tarif easy 15/1,5 takže sem platil jen nějakých 250 kč. takže sem byl spokojený jak s cenou tak i s přístupem operátora, když sem si tu slevu zařizoval...

Ale loni v listopadu mi to skončilo, tak si samozř. říkám že chci zase slevu....tak jsem zavolal a chlapík že už prý na slevu nemám nárok, tak jsem hned teda nadhodil že vypovím smlouvu a že přístup ke stávaj. zákaz. by měl být uplně jiný....ale nějak ho to nevzrušilo a hned jen že, dobře tak já vás přepojím na výpovědní oddělení. Tak mě přepojil, to mě teda nasral, tak sem to položil s tím že zkusím zavolat jindy a třeba s někým jiným tu slevu dostanu.....ale asi za 2 minuty mi zvoní telefon....nějaký jiný týpek nejspíš z výpovědního, že kolega mu říkal že chci vypovědět smlouvu a proč...tak sem mu to zas celé vysvětlil a on že upc si váží stálé zákazníky, ale jelikož už sou nové tarify tak mi nemůže nabídnout slevu na ten starý easy ale na ty nové. Tak mi hned doporučil nejnižší 10M jestli mi to bude stačit, že on to má taky doma a je spokojený (divím se teda že mi nenabídl něco vyššího). TAkže výsledek je že budu mít sice o něco nižší 10/1, ale o to mi zas tak nejde, hlavně že budu platit mín tj. asi 320/měsíc a je to na celý rok. Jako chlápek jinak v pohodě, dalo se s ním rozumně kecat. Takže ta sleva nakonec poměrově k tomu tarifu je hodně slabá, ale lepší jak drátem do oka no... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Dalis: To ti nejspíš volal nějaký obchodní zástupce nebo přímo někdo z "oddělení slev". Já jsem absolvoval přesně to samé předminulý podzim.

Telefonát o slevu -> operátorka říká, že to není možná (asi taková první bariéra) -> říkám, že tedy smlouvu vypovím -> výpovědní oddělení (už nevím, co mi říkali) -> volá mi obchoďák s tím, že bych slevu mohl mít, ale vnucoval mi telefon, který je pro mě naprosto zbytečný. Takže jsme se nedohodli, ale přesto mi tehdy slušná sleva naskočila. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Mě přepojili na "finanční" oddělení. Tedy aspoň tak mi to říkala paní, od které jsem chtěl elektronické faktury.

Možná to tu už bylo, ale pro jistotu ta "slušná sleva" jak píše Worm u mě dělá 35%. Jen jsem musel přejít z tarifu Light na "nový" typ tarifu.

Vzhledem k tomu, že jsem chtěl ušetřit, ale zároveň si nepohoršit s rychlostí je výsledek Fiber Power 30.

Navíc byl tak férový, že změnu tarifu naplánoval na zúčtovací období, tak aby mi k tomu datumu naskočila i ta sleva a já zbytečně neplatil za 14 dní plnou cenu.

To se podle mne dá hodnotit jako vstřícné jednání. :thumright:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnutí pro Ty co si ještě slevu nevybojovali ( podle zdejších příspěvků a z vlastní zkušenosti ) pro Internet.

 

Po pohrození výpovědí jste přepojeni na jiné oddělení, kde lze dosáhnout slevy 35 procent. Ale jen na nových tarifech.

 

Minulý rok dávali slevu i 50 procent.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle příspěvků v diskuzi a z vlastní zkušenosti to vidím na 35 procent.

 

Ale pokud odebíráš vše co máš v podpise - Fiber Power 100 • Kredit 50 • Supreme, tak si dokáži představit, že nabídnou slevu větší. ( Bez slev by to bylo skoro za 3.000,- Kč měsíčně :!: )

 

Ale i pak zůstane Tvá měsíční platba pekelná. :twisted:

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...