Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

> par kavek? jsem si 100% jist, ze tech tzv. kavek bude vetsina.

 

No já teda nevím, ale vždycky když zjistím že někdo má službu od UPC, a ptám se kolik za ni platí, tak se vždycky dozvím že mají nějakou speciální slevu. Fakt je že vzorek to není nijak široký, jen 4 rodiny, ale statistika fakt 100%..

 

A ještě k tomu že jedni zákazníci platí druhé: To je přece naprostý nesmysl, UPC si nebude držet zákazníka na kterém prodělává, to se dělá naprosto vyjímečně jen těsně před prodejem firmy, aby se navýšil počet klientů, takže je jasné že i po 50% slevě mají slušnou marži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlis

to Slamb:

Dej vědět, jaks dopadl. mám internet + telefon už od dob Karnevalu a jedinou slevu jsem tenkrát dostal na telefon-neplatil jsem rok paušál ale jen provolaný čas.S přechodem na UPC a jejich nové tarify se paušál jako takový teď stejně neplatí

Uvažuji o tom, že zkusím napsat výpověď na internet (telefon si nechám, Kredit 50 mě plně vyhovuje) , jestli mi dají nějakou slevu. Kdyby mě rovnou odpojili bez nějaké reakce nebo nabídky, zajímalo by mě, jestli jde obratem podat novou objednávku a budou mě brát jako nového zákazníka nebo je potřeba přihlásit na někoho jiného z rodiny? Zajímaly by mě Vase zkušenosti s eventuelním odpojením a znovuzapojením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem tam zavolal na změny smlouvy a dozvěděl sem se, že mám naplánovaný odpojení internetu na 1.6. :lol: což se hodí vědět... zároveň sem se dozvěděl, že internet můžu dostat po objednání online opět se slevou 50% na 4 měsíce, ale objednávka musí proběhnout až po odpojení... volal mi ještě ten týpek, se kterým sem to před několika týdny řešil, a jiná možnost neni... od něj sem se dozvěděl, že opětovný zapojení trvá tak dva až tři dny... btw byl takovej kyselej, skoro bych řek, že nas*anej :? mj. mi nabízel kampaň na nějakej 30 Mb/s tarif a taky řikal, že na základě mýho postupu asi budou muset upravit podmínky pro objednávání a rušení :lol: no nic... je třeba dotáhnout ten optickej net u nás v baráku do konce, u upc asi pšenka nepokvete... :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslím si že 999Kč za 100Mb internet je více než slušná cena.

V tuhle chvíli už bych ti řekl nechceš platit litra? Změň tarif :wink:

Stejně ten 100Mb ti kvůli pár stahování přes placenýho rapida a "machrování" jak máš super rychlej net je k prdu. Zatím ...

Slevy pro nové zákazníky znamená nalákat nového klienta i když mu budu poskytovat služby nějakou dobu pod cenou :wink: Možná by ti vyhovovalo kdyby 100Mb byl oficiálně v ceníku za 2000Kč a každý rok si dostával 50% slevu. Což mi přijde nelogické :D

Teď už by to chtělo jen udělat nějaký zvýhodněný balíček na Supreme + FP 100 (nebo alespoň s FP 50) :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...