Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Nazdar chlape! Hele, neměl bys pár drobnejch? Zrovna mne pustili z vězení a já nemám ani na internet...

 

Díky chlape, máš to u mne! A cigárko by nebylo? Jsem úplně švorcovej...

 

Puke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakou částku se můžu asi tak dostat, pokud bych odebíral následující služby

 

- TV - SUPREME ( plná nabídka )

- Internet - 1 M ( opravdu jen 1 M)

- Telefon - Basic ( jen základní volání )

 

Poslal jsem jim to před formulář, ale poslali mi cifry, které mají v ceníku.

 

Ale mě by zajímalo na jakou cenu bych to ŠLO stlačit. :D

 

Platba by byla přes SIPO a přijímač DVR nechci.

Popřípadě pokud někdu tuto skladbu má, tak kolik platí.

 

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník JirkaF

Skončila mě roční sleva 35% na TV. Když nám přišla faktura, tak jsme doma zkonstatovali, že tu UPC TV vlastně nepotřebujeme a napsali výpověď. Za pár dnů se ozvala babka ukecávačka a ukecávala a ukecávala, až ukecala na 50%. Pár dnů na to, přišla dopis s tím, že se změnily služby a že je potřeba updatovat smlouvu. Nic za to nechtěli, až na to, že tam bylo napsané, že minimální trvání smlouvy je 12 měsíců a internet, který necháváme pořád beze změny, na 3 měsíce. Jedna se služby podle mě nezměnily a taky nějaká minimální doba se mě fakt nelíbí. Tak jsem nelenil a zavolal do UPC. Na druhé straně seděl doslova magor. Byl absolutně zmatený a koktal mě do telefonu, že když chci 50% slevy ,musím jim to podepsat. O těch třech měsících na internetu mi neřekl vůbec nic. Když jsem mu řekl, že jim nic nepodepíšu, a že trvám na smlouvě původní, tak mě začal vyhrožovat zrušením. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
vždycky když sem řešil slevu, tak mi zdůrazňovali, že od smlouvy můžu kdykoliv odstoupit, pokud bych si to přece jenom rozmyslel... takže týpek byl asi opravdu zmatenej nebo se něco změnilo :)

 

zeby UPC našlo cestu k morálce a etice a přestalo diskriminovat své zákazníky? (ja vyřvu to a ty ono?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám minulý týden přišel do schránky leták od UPC se slevama na 50% ( na dobu 4 měsíců ) na všechny digitální televize.

 

Ta cena za SUPREME - 554,- Kč se mi líbila, tak jsem tam zavolal, ale bohužel je to jen pro nové zákazníky .

 

Moc nechápu logiku UPC - stávající zákazníci platí za SUPREME 1.108,- Kč, pokud jsem nový a podám žádost přes Internet, tak se dostanu na částku 896,- Kč ale pokud zavolám místnímu prodejci tak ho mám za 554,- Kč.

 

Tak by mne zájímalo, pokud zavolám na klientské centrum UPC, že bych měl zájem o nabídku SUPREME, tak na jakou cenu se můžu dostat - alespoň na 12 měsíců. Výpovědí hrozit nechci a platím včas - pravidelně přes SIPO. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...