Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Teď jsem se informoval, jaké jsou výpovědní podmínky - žádost zaslat písemně, výpovědní lhůta 1 měsíc.

Jak je nejlíp přesvědčit, aby nabídli slevu, aniž bych tu výpověď musel poslat - zavolat jim? nebo jiný zaručený způsob?

Jak to kdo tady děláte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volat nemá cenu, jednak provoláš majlant, protože dost často trvá přepojení na živého operátora 30 minut a více a dokud nedáš výpověď, tak ti málokdy něco kloudného nabídnou.

Výpověď jde poslat jen přes jejich kontaktní centrum. V listopadu mi skončila 50% sleva, v lednu jsem poslala výpověď a za 14 dnů se sami ozvali a nabídli přechod na tarif 10M s 30% slevou opět na rok. Řekla jsem, že mám lepší nabídku odjinud a že u UPC zůstanu jen pokud bude znovu 50%. Další den zavolali znovu a mám to za 245kč na rok :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si teda na prepojovaci dobu nemuzu stezovat. Volal jsem tam dvakrat jednou jsem byl 3 v poradi a tedkon dokonce 1 ani me to nestihlo upozornit ze je hovor nahravan. Chce to volat tesne pred koncem prac doby tak v 16:40. A vypoved smlouvy? Tak ted jsem mel docela strach ze to vezmou vazne a odpoji me.Nakonec me,ale prepojila na nejakyho kolegu a s tim sem se dohodl na bezplatnem prechodu ze stareho turbo3M s cenou 850 na fiber power 10. Sam od sebe mi nabidl slevu 20% tak sem mu rekl ze novy zakaznici maji slevu 50% to me zacal odrazovat ze se je potreba upsat na rok a sleva je jen 6mesicu a ze se jeste podiva jestli by to neslo nejak vyhodneji nasel ze mi muze dat slevu 35% na cely rok a ze muzu kdykoliv vypovedet smlouvu. Jestly by slo dosahnout te 50% slevy nevim ale asi jo.

 

Doba hovoru: 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Jde to. Letos mi skoncila sleva 35%, pote jsem zaslal dotaz ohledne vypovedi a podle ocekavani se mila pani ozvala. Sleva prodlouznea. A pristi rok mam pry zavolat, ze mi ji opet prodlouzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník

> Jde to. Letos mi skoncila sleva 35%, pote jsem zaslal dotaz ohledne vypovedi a podle ocekavani se mila pani ozvala. Sleva prodlouznea. A pristi rok mam pry zavolat, ze mi ji opet prodlouzi

 

Mě skončila 50% sleva na internet, tak jsem podal výpověď. Ve formuláři jsem jim ještě pro jistotu tloukl do hlavy že mám i Kredit 50 který rušit NECHCI. Uplynuly dva měsíce a hádejte co se stalo- ano, ohluchlo sluchátko a internet fičel dál..

 

Tak jsem se přeptal jestli to krapet nepopletli, a pomohlo to, protože po dvou dnech mi zapli telefon a vypnuli internet.. je to banda amatérů.. Ani na jeden mail mi neodpověděli (automatické potvrzení formuláře nepočítám), a kvůli výpovědi mi nikdo nevolal. Kdyby nechali tu slevu běžet tak bych to asi nechal, ale teď už mám pořešeno jinak, takže si to můžou nabít do špic. Při tom bordelu který tam mají bych se ale vůbec nedivil kdyby mi ten internet klidně ještě dva měsíce účtovali.

 

Ten marketing fakt nechápu, proč nemůžou jednoduše nabízet rozumnou službu za rozumný peníze? Proč dělají neoficiální a neprůhledné slevy, kterých se musí zákazník doprošovat? Opravdu si myslí že těch pár kavek které oškubou na ceníkových cenách jim vynahradí ty, kteří se raději obrátí jinam?

 

Fakt mi to hlava nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
>Opravdu si myslí že těch pár kavek které oškubou na ceníkových cenách jim vynahradí ty, kteří se raději obrátí jinam?

 

par kavek? jsem si 100% jist, ze tech tzv. kavek bude vetsina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešim zajímavou situaci... :lol:

dostal sem 12měsčíní slevu 50% na televizi supreme, ale s internetem mě poslali do háje... tak o dva tejdny pozdějc sem jim znovu napsal, že končim s internetem, ale už nikdo nezavolal (dneska je to 7. den), tudíž předpokládám podle příspěvku o jeden vejš, že mě s klidem odpojej... protože mám novej modem, asi ho budou chtít zpátky a daj mi nějakou starou šlupku jenom na telefon...

jenomže... :roll:

v zájmu mém a v tomhle případě v zájmu upc je, aby ke mně nemuseli posílat technika, kterej mi vymění novej modem za starej a o pár dnů dýl zase starej za novej, až si nechám FP100 znova zapojit...

otázka - když pošlu objednávku na internet teď, tedy v době, kdy ještě internet mám, ale už sem požádal o jeho zrušení, můžu poslat novou objednávku, aby to brali jako skutečně novou objednávku a dali mi slevu na 4 měsíce 50%? nebo je potřeba mě fyzicky odpojit a následně znova zapojit? mně je to celkem buřt, pár dnů bez internetu přežiju, jenom že mi to připadá jako zbytečný mrhání časem a prostředkama z jejich strany, když do teď to šlo podobrým :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...