Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Uz mam i odpoved z Facebooku UPC:

 

Dobrý den,

potvrzuji Vám, že tarif internetu 2M nabízíme za měsíční poplatek 199,- Kč + poplatek za pronájem zařízení. Ohledně objednávky služeb doporučuji kontaktovat klientské centrum na čísle 241 005 100.

Honza B., UPC Facebook tým

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,jde nějak udělat slevu na balíček Filmbox je jasný půl roku za 50% .Ale já chci slevu na delší dobu.Určitě nemá hodnotu 130Kč každý měsíc ,dam kolem 100Kč.Chtěl jsem slevu ,na 2 balíčky to nejde.Balíček KOMBI KOMFORT+ balíček plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? :)

- místo Honza B. bych očekával něco jako Jan Bxxxx

- přijde mi vtipný mít nějakej facebook tým :lol:

Dobrý den,jde nějak udělat slevu na balíček Filmbox je jasný půl roku za 50% .Ale já chci slevu na delší dobu.Určitě nemá hodnotu 130Kč každý měsíc ,dam kolem 100Kč.Chtěl jsem slevu ,na 2 balíčky to nejde.Balíček KOMBI KOMFORT+ balíček plus.

ty jako řešíš nějakejch 30kč slevu na filmbox nebo sem jenom nechápavej? :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
nj, jenomže ve výsledku počet zákazníků podle posledních zpráv stagnuje, takže to asi moc dobře nefunguje, ať to je, jak chce...

spousta lidí nefunguje jako P a S, ale jak zjistěj, že můžou mít něco levnějšího, prostě odejdou už z principu...

mě tenhle přístup příjde poněkud krátkozraký. někteří platí,protože neumí smlouvat, další protože nemají alternativu ati co usmlouvali jsou u něj jen dočasně. místo toho, aby budovali systém věrných spokojených zákazníků, kteří mají pocit, že za své peníze dostali co chtěli, buduje UPC systém zákazníků nasraných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Spousta zákazníků je spokojených, takže to nemusí být nutně tak, že si UPC buduje systém těch nespokojených. Navíc při počtu klientů v řádu statisíců se logicky nějaké promile nespokojenců prostě najít musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...