Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Mimo je pouze ten kdo nechápe, že jednou je tady nějaká nabídka služeb ze strany UPC a buď toho člověk využije a přistoupí na pravidla hry, anebo může jít o dům dál, ale nic mezi tím není a tudíž i veškeré diskuze na toto téma jsou pouze mlácením prázdné slámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eda

Elnc - ty pracuješ pro UPC ?

S kabelovou televizí v USA mám zkušenosti, takže o tom se nebudu vůbec bavit. A jak píše "Jaku" ten stařičký modem je určitě už dávno zaplacený, třebaže to bylo v poplatkách za služby. Ale mně je to už vlastně jedno a "jdu o dům dál".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pro UPC nepracuji a ani jsem nikdy nepracoval.

Zkušenost má zjevně každý jinou, ale to skutečně nemá smysl rozebírat, tady jsme v ČR.

A pokud jde o modem, tak ten dostal klient do bezplatného užívání po dobu trvání smluvního vztahu a až ten smluvní vztah skončí, tak se modem vrátí a zase půjde k jinému zákazníkovi. Tedy naprosto žádný nárok na to, že kdosi cosi zaplatil a měl by to teď mít zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eda

Ano, bohužel jsme v ČR. Kdyby tady byla větší konkurence, tak možná v tuto chvíli ani tuto diskuzi nevedeme, protože by si UPC svých věrných klientů daleko více vážila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bohužel jsme v ČR. Kdyby tady byla větší konkurence, tak možná v tuto chvíli ani tuto diskuzi nevedeme, protože by si UPC svých věrných klientů daleko více vážila.

V západní Evropě (a tam také není bůh ví jaká konkurence v kabelovkách) fungují věrnostní programy. U nás,v postkomunistické zemi, má hodně lidí zaseklé myšlení tak někde v 70-tých letech. Bohužel. Musíme počkat, až umřou. pak se pohnem do dalšího levelu.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U nás se to zaseknuté myšlení projevuje typickou českou vyčůraností, kde si každý představuje, jak si kvůli němu každý provider sedne na zadek a začne mu sázet slevy jenom proto, že milostivě využívá jeho služeb. Asi to bude opravdu chtít čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eda

Elnc - nechápu pochod tvého myšlení, ale podle tebe by měl každý klient se držet hesla: "drž hubu a buď rád, že ti vůbec někdo zabezpečí internet a příjem televize". Kdyby tu ovšem byla nějaká konkurence, tak by se opravdu ti poskytovatelé předháněli s nabízenými službami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Konkurence zde samozřejmě je - pokud se bavíme o TV, tak minimálně satelitní poskytovatelé. A u internetu obvykle taky existuje i někdo alternativní vůči UPC.

Ohledně ceny pak moc nechápu, na co si kdo stěžuje, když se stačí podívat na připojení k netu např. u mobilních operátorů, kteří za sotva pár megovou rychlost a s FUP vhodným max. na posílání e-mailů, účtují několik set korun měsíčně. Pochopitelně bych i já bral každé snížení ceny u UPC, o tom žádná, ale zase jsem realista a vím, že pod určitou hranici se jít nedá. A ještě jedna drobnost - před příchodem UPC jsem měl na výběr pouze z ČTc nebo z ČTc (příp. si trhnout nohou) a v cenách, že se každé vyúčtování uvádělo ve 4 místných cifrách. To jenom tak na okraj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...