Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

To mi minulý týden taky tvrdili. Hrál jsem dost tvrdý poziční vyjednávání. Že se prý ptal i nadřízeného, ale že na tyto nové kombi tarify prý nedávají žádnou slevu. A ani, že neodpustí 650 kaček za výměnu modemu, modemu, co mají noví zákazníci zdarma. Tak jsem si vzal aspoň tu 30% slevu na současný tarif. Vědět to rovnou, tak bych zlepšil taktiku a vyjednal si ještě lepší slevu.

 

Takže moje rada: při licitování o slevu kašlete na nové kombi balíčky, neříkejte svůj cenový strop a postupujte salámovou metodou a nezapomeňte blafovat (např. Skylink a VDSL). Hned jedna z prvních otázek byla, jestli tu mám nějaké alternativy...

 

ODHAD Těm kombi balíčkům bych dal tak čtvrt roku. Potom už nebudou mít exkluzivní nálepku a slevy na ně budou. Tohle bude to samé jako když UPC zrychluje internet - nejdřív noví, a pak teprve staří zákazníci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krpec
Tak jsem zkoušel prodloužení internetu 299kč/10MB a bez úspěchu. Akce prý v únoru končí a prodlužovat nemůžou. :-( Tak zbohem UPC

 

Já to prodlužuju už čtvrtým rokem a bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je teda hustý... :roll: ještě by mohli kontaktní formulář zrušit úplně a byl by klid, vrátíme se o 10 let zpátky a bude dobře :)

 

Vážený kliente, výpověď smlouvy, prosím, zašlete dopisem (s vlastoručním podpisem) na adresu: 

takže abych moh vypovědět smlouvu, musim si nejdřív sehnaat nějakýho / nějakou vlastu, co mi to podškrábne... :x

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza007

Doporučený dopis s doručenkou není žádný problém....až bude probíhat příští vyjednávání o slevě, tak jen malinko změníme strategii.

Nejdříve požadavek o 50% slevu na tom telefonním čísle co tam je a když to neprojde, tak dám výpověď dopisem.

Pokud mě ovšem paní na retenčním oddělení donutí do dopisu tak už to bude definitivní nebo případná další nabídka musí být "neodmítnutelná".

Mám do domu přivedenou optiku od jiného providera, takže mi nedělá problém retenční oddělení přitlačit ke zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, já už pátým rokem mám stabilně slevu 50% na Fiber 10, letos se sice trochu cukali, ale jak došlo na výpověď smlouvy...tak slevili a jedem dál za 247 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Jak se ta sleva vyjednává? Pohrozím že odstoupím,nebo prostě budu smutně prosit o slevu? :roll:

Mám UPC FIBER POWER 25 + TV STARTER + balíček Sport (Music a Darwin jdou taky,i když jsem je nežádal)

Celkem platím 300,- a rád by jsem na tom zůstal :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...