Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

No to už je právě vyhodnější ten kombi komfort..Jenže se mi nechce platit 49 kč za pronájem modemu a ještě 650 Kč poplatek za změnu modemu. o UPC telefon nemám zájem. Akceptoval bych cenu 649 Kč už i s pronájmem modemu a bez toho poplatku za výměnu.STB nepotřebuju.

Jak dělal kdysi známý u UPC, tak jsem měl 10 Mbit za 199 a Starter za 99 to byla bomba cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už je právě vyhodnější ten kombi komfort..Jenže se mi nechce platit 49 kč za pronájem modemu a ještě 650 Kč poplatek za změnu modemu. o UPC telefon nemám zájem. Akceptoval bych cenu 649 Kč už i s pronájmem modemu a bez toho poplatku za výměnu.STB nepotřebuju.

Jak dělal kdysi známý u UPC, tak jsem měl 10 Mbit za 199 a Starter za 99 to byla bomba cena.

Sice nemáte zájem o Upc telefon,ale co je lepší.Zaplatit poplatek za výměnu modemu 649kč nebo si vzít ke komfortu telefon za 1 korunu(basic),za rok zaplatit za pronájem přístrojen12 kč a neplatit ten poplatek 649kč.Telefon vám může klidně ležet v krabici ve skříni a po roce můžete Basic zrušit

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 10M net by šel i za 149 s garancí ceny na 2 roky, ale jako vždy jenom pro nový klienty :?

 

Chapu dobre ze kdyby si tuhle sluzbu objednala pritelkyne, je to pruchodne? Jestli ano, jdu do toho. Platim za 10M net 494 kc/mesic :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...