Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek
Pohrozit výpovědí moc nejde od té doby, co se musí zasílat písemně.

 

Nejak nevim co je to za problem - proste to posles postou - sic to neni zadarmo jako pres web formular, ale ucel to splni uplne stejne

 

Nějaké návrhy, jak případně postupovat lépe?

 

Poslat vypoved a pockat at ti zavolaji s prosikem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jé, to je legrace. To musím vyzkoušet.

BTW: Výpověď poslat nepotřebuji. UPC zareagovalo i bez písemné výpovědi.

Já sice doma platím plnou cenu, ale u druhého internetu na jiné adrese mi slevu opětovně poskytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eda

Také mně právě skončila sleva na net, z 375,- Kč mně poskočila cena na 550,- Kč plus 50,- za modem. Protože máme naštěstí v domě ještě jiného poskytovatele, tak jsem ihned poslal UPC výpověď. Opravdu už nemám chuť, čas a náladu se pořád s nimi handrkovat. Konkurence mi dá ihned dlouhodobou slevu a ještě měsíc než mně skončí smlouva s UPC tak to budu mít úplně zdarma. Nejvíce mně štvalo u UPC proč mám platit pronájem za modem, který je aspoň 10 roků starý a pamatuje si ještě cara "Klacka" a hodnotu už má nulovou. UPC si staré zákazníky vůbec neváží, měli by si zajet např. do USA, kde poskytovatelé svým věrným každý rok dávají různé výhody, např. ve formě přidáním zdarma dalších kanálů, snížením ceny atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A kolik jsi za těch 10 let za modem už zaplatil? Ale myslím skutečně za modem, ne za službu. Odpovím si sám - ani korunu. Navíc u pronájmu zařízení vůbec nehraje roli stáří, ale funkčnost a tu ti UPC garantuje po celou dobu, co máš ten modem v pronájmu.

A co se týká USA, tak nevíš, která bije, protože pokud se tamnímu providerovi nevyplácíš, tak ti dá bez okolků výpověď a můžeš si jít hledat někoho jiného. Toto u nás možné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
A kolik jsi za těch 10 let za modem už zaplatil? Ale myslím skutečně za modem, ne za službu. Odpovím si sám - ani korunu. Navíc u pronájmu zařízení vůbec nehraje roli stáří, ale funkčnost a tu ti UPC garantuje po celou dobu, co máš ten modem v pronájmu.

 

To si snad děláš srandu. Nebo je UPC fakt tak ekonomicky neschopná? Když něco kupuji tak si rozmyslím, zda je to spotřeba a zaplatí mi to něco jiného, nebo je to investice a náklady musím rozpočítat do "životnosti" přístroje. Když prodávám službu s tím, že k tomu něco dávám zadarmo, tak ta služba mi samozřejmě musí to "zadarmo" zaplatit. Jinak bych se přece neuživil.

 

Tedy mezi námi, ten modem Motorola jsem za ta léta "ani korunu" určitě UPC zaplatil několikrát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Za modem ti fa UPC nikdy nic neúčtovala, takže nechápu na co si chceš dělat nárok? A takové ty řeči, že se jim kdesi cosi vrátilo jinak, jsou úplně mimo. Na vyúčtování byla vždy pouze platba za službu, takže to rozhoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jsi trochu mimo.

Já se nehádám. Vím, že to asi nemám písemně, ale možná naopak, že bych našel, že UPC tvrdila: "Za modem (STB) u nás nic neplatíte, protože vám ho poskytujeme v ceně služby". Určitě to používala i v době "digitalizace". Viděl jsem v Praze spousty letáká v Metru: Při přechodu k UPC žádný STB nepotřebujete. On nás ho máte zdarma. Rozuměj v ceně služby.

Navíc tvrdím, že by byli hloupí, kdyby ten modem dávno neměly započítaný v ceně.

 

Nic si nenárokuji. Jen tvrdím, že do teď byl v ceně a nově krásně zdražili, protože ho chtějí platit navíc. Je to stále jedna faktura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Takové tvrzení, jaké uvádíš, najdi. A nejlépe na smlouvě nebo ve všeobecných podmínkách nebo v ceníku, což jsou jediné relevantní dokumenty. Já nic takového od UPC nečetl, max. to, že je kabelový modem nebo STB dán klientům do bezplatného užívání (dříve ještě i vůči vratné záloze).

A že más něco zdarma automaticky neznamená, že to máš v ceně služby. Celkem nechápu, kam na tyto dedukce chodíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...