Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Okoun

Plazmová televize PANASONIC TX-P42S10E

Prosím o radu - u starší plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E lze modul DVB-C používat pouze po přepnutí na zemi Švédsko (omezený počet naladěných programů,dobré EPG) a nebo Finsko (plný počet kanálů,avšak nekorektní EPG).

Lze s tím něco provést? Nebo mi poradíte kam se mám obrátit? Je možná úprava firmware a lze ho někde sehnat?

Děkuji mnohokrát za jakoukoliv odpověď , případnou radu nebo pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Pro Okoun:

 

Zkoušel jste si přečíst celou diskusi na tomto vlákně ? konkrétněji stránku 6-7 ? Zde se o tom hovoří. Před rokem vyšel firmware 2.505, který tento problém řešil. Možná ho má někdo doma, kdo by vám ho poslal. Na stránkách výrobce již tento firmware ke stažení není. Dá se tam stáhnout již novější firmware starý asi 2 měsíce 2.515. Pokud Vám zde nikdo konkrétněji neodpoví, tak by jste se měl obrátit s dotazem na Panasonic do Plzně, zda můžete tento firmware dát do svého modelu. Pokud ano, měl by být váš problém vyřešen.

 

Zde je odkaz na ten nejnovější firmware : http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... eug20.html

 

To, že váš model není v tom seznamu ještě neznamená, že by nemohl jít do vašeho. Většinou tam všechny modely neuvádí. Ovšem je nutné si to vše nechat potvrdit u Panasonicu !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Já mám na prodej technisat hd8-c černý - nepotřebuju koupil jsem si tv, která umí nahrávat. Kdy by někdo chtěl na ceně se domluvíme. Funguje bez problému s modulem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Okoun

Díky všem za radu, bohužel se mi nepodařilo nikde najít vhodný (i doporučovaný ) firmware pro aktualizaci plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E pro korektní používání DVB-C modulu.Po dotazu u firmy PANASONIC v Plzni i v Praze přišly následující odpovědi:

 

1.Je nám líto, ale pro tento model TV neexistuje firmware, který by DVB-C pro ČR zpřístupnil.

DVB-C tunerm je opravdu přístupný pouze pro lokality Švédsko (to má ale jinou indexaci kanálů) nebo Finsko.

 

2.Bohužel pro Váš model televizoru není dostupný firmware, který by aktivoval dvb-c tuner v profilu ČR. Doporučuji proto nastavit jako lokalitu Finsko či Švédsko.

 

 

Jestli se najde dobrá duše, která mi pomůže poradit, kde sehnat vhodný firmware pro aktualizaci plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E (stávající verze firmware 1209-10000) pro korektní používání DVB-C modulu, budu mu neskonale vděčen. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Okoun

Pro Yabaka

Možná že toho chci trochu moc, ale cituji svojí předchozí prosbu:

Plazmová televize PANASONIC TX-P42S10E

Prosím o radu - u starší plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E lze modul DVB-C používat pouze po přepnutí na zemi Švédsko (omezený počet naladěných programů,dobré EPG) a nebo Finsko (plný počet kanálů,avšak nekorektní EPG).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se najde dobrá duše, která mi pomůže poradit, kde sehnat vhodný firmware pro aktualizaci plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E (stávající verze firmware 1209-10000) pro korektní používání DVB-C modulu

Ta dobrá duše by se mohla najít jenom a pouze u Panasonicu. tady fakt ne (tím tu tedy nechci nikoho podceňovat .....)

Prosím o radu - u starší plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E lze modul DVB-C používat pouze po přepnutí na zemi Švédsko (omezený počet naladěných programů,dobré EPG) a nebo Finsko (plný počet kanálů,avšak nekorektní EPG).

Pokud chceš mít všechny kanály, tak je to jasný - FINSKO. To EPG tam je také, holt budeš muset překousnout diakritiku. Pokud chceš mít špicovní EPG, tak potom Švédsko, ale smiř se s tím, že holt některé programy budou pro tebe utajené. .....tak co, co je lepší?

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...