Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník júpísí
Dle Tvých příspěvků a tohoto dotazu soudím, že raději hodně kecáš a kritizuješ, nežli přemýšlíš ....

STB jsi připojil asi stejně, jako ke staré tv, tak na nové tv přepni nikoli na kabel, ale na vstup SCART (nebo kam jsi to vrazil), tím obejdeš nutnost použití CA modulu

Bude to sice jako drbat se pravpou rukou na levém uchu, ale účel to splní.

hehe, dobrý, ale účel to nesplnilo. Přemýšlel jsem celkem hodně, ale programy se mi neukazují, resp. ukazují, ale bez obrazu, což to drbání na pravé a levou, jen potvrzuje. Jo, vidím sice Eurosport, že si ho můžu na volbě 44 vybrat, nebo další AXN, atp., ale při výběru nějakého takového kanálu, mám černou obrazovku a dvě slova na ní.... Ano STB jsem připojil stejně jako do staré TV - scartem. Pak když zdroj obrazu na TV vyberu "TV" tak mi jede jen analog (15 programů), když vyberu "scart , tam, kde vede STB, tak se mi ukazují opět jen programy z analogu (15 programů). Nic se prakticky nezmění.... TV mi sice ukáže, že to není analog, že teď koukám na digitál..... ....ale stejně prdlajs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Takže, UPC vysílá v kabelu jak v normě DVB-C, tak i DVB-T. V DVB-T volně 15 programů, v DVB-C t.č. volně asi 12 programů.

Uveď přesný typ televizoru, někdo znalý se vyjádří. Ladění tv některých výrobců pro některé regiony je poněkud záludné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník júpísí
Takže, UPC vysílá v kabelu jak v normě DVB-C, tak i DVB-T. V DVB-T volně 15 programů, v DVB-C t.č. volně asi 12 programů.

Uveď přesný typ televizoru, někdo znalý se vyjádří. Ladění tv některých výrobců pro některé regiony je poněkud záludné.

Díky za odpověď. TV to je Samsung LE40C630. Odkaz je např. zde: http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE40C630K1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail jde mi hlavně o to, zpřístupnit si obraz na těch zbylých cca. 90ti programech, tak jako dřív.... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Investovat dalších cca 1500 Kč do CA modulu s kartou, nebo používat funkční STB (což je technická zvrhlost, když má tv DVB-C tuner). Jinou cestu neznám...

 

Ve specifikaci jsem nenašel zmínku o analogovém tuneru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste musis na televoziru prepnout na externi zdroj (AV nebo jak se to tam jmenuje),

ty zrčjme jen prepinac mezi analogem a DVB-T.

A take doporucuju koupit CA modul, protoze ten STB CV-5000 je u novych televizoru dobry spis tak na okrasu, ciz zjistit sam az uvidis ten bidny obraz ktery jde pres analogovy scart.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník júpísí
Proste musis na televoziru prepnout na externi zdroj (AV nebo jak se to tam jmenuje),

ty zrčjme jen prepinac mezi analogem a DVB-T.

A take doporucuju koupit CA modul, protoze ten STB CV-5000 je u novych televizoru dobry spis tak na okrasu, ciz zjistit sam az uvidis ten bidny obraz ktery jde pres analogovy scart.

Už to mám. Musím nejdřív zapnout TV a pak ten STB, jinak když to udělám zároveň nebo opačně, tak se to nespojí.... Možná nějaká nekompatibilita. Tak na to bych nepřišel. Taky mě celou dobu vrtalo hlavou, že to vypadá, že se přepíná jen mezi analogem a DVB-T. Ještě, že jsem nad tím strávil 2 dny :cry::roll:

Díky za pomoc, tomus!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník dokis

Poridil jsem si novou televizi LG 42LK530, zasunul CI modul a UPC kartu (porizeno beznou, oficialni cestou), pustil televizi, zvolil cestinu a cesko (!), zvolil, ze mam kabelovku, televize tak 5 minut ladila a ted mi hraje kompletni UPC, vcetne HD.

Cili uz jenom overit, ze po skonceni toho tydeniho dema s komplet nabidkou se mi to spravne prepne na to, co mam zaplacene. Ale jinak zatim pusobi vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník ttttt1

Přemýšlím o koupi TV Samsung UE22D5000 ​ podle technických parametrů má CI ale nepodařilo se mi zjistit jestli splňuje podmínku která je uvedená na první straně

" kompatibilni CI (common interface) slot pro vlozeni dekodovaciho CA modulu - Conax (SMiT Conax) a pristupove karty od UPC " můžete mi někdo prosím poradit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Přemýšlím o koupi TV Samsung UE22D5000 ​ podle technických parametrů má CI ale nepodařilo se mi zjistit jestli splňuje podmínku která je uvedená na první straně

" kompatibilni CI (common interface) slot pro vlozeni dekodovaciho CA modulu - Conax (SMiT Conax) a pristupove karty od UPC " můžete mi někdo prosím poradit ?

Lepší je koupit monitor s TV tunerem. Je to úplně totéž co televizor, akorát o zhruba tisícovku levnější, DVB-C od UPC samozřejmě funguje: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80338
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...