Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mr.Katana

Můžu potvrdit, že pokud televize nelže, tak obraz HD kanálů je i na DVB-C skutečně 1080i. Musím ale také říci, že obraz se mi subjektivně zdá trochu horší (ale možná už jsem měl jen včera večer unavené oči) a co mě irituje nejvíc, programy se na DVB-C oproti DVB-T přepínají neuvěřitelně pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník chrdinka

]Můžu potvrdit, že pokud televize nelže, tak obraz HD kanálů je i na DVB-C skutečně 1080i. Musím ale také říci, že obraz se mi subjektivně zdá trochu horší (ale možná už jsem měl jen včera večer unavené oči) a co mě irituje nejvíc, programy se na DVB-C oproti DVB-T přepínají neuvěřitelně pomalu.

 

A to pomalé přepínání máte na Kaonu nebo na televizi se SMiT Conax Chipset Pairing CAM? Uvažuji o koupi tohoto modulu, ale pomalé přepínání by mi taky vadilo. Co mi ale televize LG 47LE5300 neumožní, je naladit současně DVB-C s modulem a DVB-T. Můžete prosím napsat typ televize ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana
A to pomalé přepínání máte na Kaonu nebo na televizi se SMiT Conax Chipset Pairing CAM? Uvažuji o koupi tohoto modulu, ale pomalé přepínání by mi taky vadilo. Co mi ale televize LG 47LE5300 neumožní, je naladit současně DVB-C s modulem a DVB-T. Můžete prosím napsat typ televize ?

Teď nevím, co máte na mysli. Kaon nevím co je, SMiT bude asi CI karta, je to tak?

 

Každopádně pomalé přepínání mám právě přes tu CI kartu (přes DVB-T je to rychlejší), settop box nepoužívám, je to nepohodlné. Současně DVB-T a DVB-C bohužel neumí. Jedná se o LG 47LV5500. Mám UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
A proč tedy na svých stránkách píší toto:

 

6. Umožňuje UPC digitální televize příjem programů ve formátu FULL HD?

Ne, UPC umožňuje příjem programů pouze ve formátu HD READY.

 

http://www.upc.cz/televize/starter/#promo_tab4-content

Nie je FULL HD nahodou 1080p a HD READY 1080i?Opravte ma ked sa mylim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana
To pomale prepinani je predevsim kvuly tomu, ze v DVB-C jsou kanaly kodovane, kdezto v DVB-T ne.

 

To chápu, ale mě jako zákazníka nezajímá až tak proč se to tak děje, jako že se to vůbec děje :( Proč taková banalita ještě není ošetřená? Optický kabel funguje v snad ani ne v řádu milisekund, takže potřebná komunikace určitě může proběhnout rychleji a čipy v dnešních televizích snad už taky nejsou na úrovni kalkulačky, když kódují HD obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Můžu potvrdit, že pokud televize nelže, tak obraz HD kanálů je i na DVB-C skutečně 1080i. Musím ale také říci, že obraz se mi subjektivně zdá trochu horší (ale možná už jsem měl jen včera večer unavené oči) a co mě irituje nejvíc, programy se na DVB-C oproti DVB-T přepínají neuvěřitelně pomalu.
U Sony a Panasonic je přepínání programů normální. LG se hodí leda na výrobu obrazovek (dodávají i Sony), ale zbytek jim vůbec nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana
U Sony a Panasonic je přepínání programů normální. LG se hodí leda na výrobu obrazovek (dodávají i Sony), ale zbytek jim vůbec nejde.

 

Tak tuhle teorii můžu s klidným svědomým vyvrátit. Nevím jak Sony a Panasonic, ale Samsung například přepínal maximálně stejně rychle.

 

Jinak u Sony je právě hloupé, že nikdy nevíš, co ti tam dají za panel, i stejný model má různé výrobní sady, které se liší i použitým panelem. Respektive to jsem alespoň četl, u Samsungu jsem to i viděl.

 

A u mě tedy upřímně hraje u TV i monitorů prim obraz (na což je právě LG velice, velice dobré), ne výbava a vlastnosti. To jde až v druhém sledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník júpísí

Na staré TV, která neměla žádný tuner DVB-T a DVB-C a byla spojena scartem se STB Conax cv-5000 jsem přijímal kompletní nabídku z nabídky Standard. Cca. 100 programů. Po připojení nové TV se stejným STB nechytnu nic, kromě asi 15ti programů v analogu. Vše ostatní mi TV oznámí po výběru informací "Zakódovaný signál". Předpokládám, že TV rozděluje programy na DVB-T a na DVB-C. V menu TV mám jediný výběr volby signálu, a to položka "signál" a "kabel". První výběr mi ukáže všech 15 programů, druhý výběr mi zobrazí zhruba 7x víc programů, ale obraz pustí jen do těch 15ti.

Ať nemusím pořizovat nějaký CA modul, vyřeším toto nějak se stávajícím zařízením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dle Tvých příspěvků a tohoto dotazu soudím, že raději hodně kecáš a kritizuješ, nežli přemýšlíš ....

STB jsi připojil asi stejně, jako ke staré tv, tak na nové tv přepni nikoli na kabel, ale na vstup SCART (nebo kam jsi to vrazil), tím obejdeš nutnost použití CA modulu

Bude to sice jako drbat se pravpou rukou na levém uchu, ale účel to splní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...