Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomasln

no na UPC mi řekli at to naladím na iný stat a to jsem zkoušel už před tím a ted jsem tam nastavil ostatní a naladilo to akorát když koukám na to co mají dávat tak to neumí hačky a jiné ale txt jde dobře jinak televize zatím dobrý ale záleží na programu a stáří filmu měl jsem hodně málo času ted už budu mít volněji tak se do toho pustím zapojit net a do kina to dovést mám kratky opt.kabel tak se připrav asi na napovědu :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na UPC mi řekli at to naladím na iný stat a to jsem zkoušel už před tím a ted jsem tam nastavil ostatní a naladilo to akorát když koukám na to co mají dávat tak to neumí hačky a jiné ale txt jde dobře jinak televize zatím dobrý ale záleží na programu a stáří filmu měl jsem hodně málo času ted už budu mít volněji tak se do toho pustím zapojit net a do kina to dovést mám kratky opt.kabel tak se připrav asi na napovědu :lol::lol:

Čteš někdy co ti tady ostatní radí?

Máš stejnou TV jako já,a nestačím se divit.

Vybrat Českou republiku,kabel-digitál(síťové prohledání)-nic víc.A vše se naladí a je to česky.

A na rady UPC se můžeš-víš co.Na technické otázky tam jsou operátorky,které bohužel netuší o čem je řeč.Není to jejich chyba,ale jejich systému.Ta rada kterou ti dali je pro Panasonic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

to co jsi tam psal tak to mi nešlo ted nevím musim to vyzkoušet kabel česko atd.operatorka mě hodila nějakému technikovi a ty dávali rady včera jsem to řikal tomu klukovi co u mě byl a ten kroutil hlavou taky a ten by tomu měl rozumnět živí se tím protože jeho ta servizní bedna to naladila a moje televize ne a ted po urgencích to běží to mně po....... ale zkusím tu češtinu schválně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

čus včera jsem se k tomu dostal a naladil česky a světe div se ono to chodí tak tomu už vůbec nerozumím dle mého je to od UPC nějaká finta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miroslav Holicky

tomus koukal jsem ze se mozna da jeste sehnat ten Technisat DigiCorder HD K2, ale mate jistotu ze by opravdu fungoval jak ma, tedy hlavne ze by byl schopen zpracovavat alespon 2 zakodovane programy soucasne? Jak sem jiz psal , s DM8000 to taky vypadalo na zacatku nadherne ale praxe byla jina. Jde i o to jestli neni problem v tom CI Conax modulu, pripadne jestli by kartu neslo sparovat primo cteckou zabudovanou uvnitr pristroje. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník PetrS

ahoj já mel technisat k2 ale nejak nefungovalo to nahravaní (mozna spatný tuner..)

 

Kazdopande doporucuju houpit 2x jednotunerovy DIGIT HD8-C- tak to mám já a funguje to uplne super dva knaly muzu nahravat a treti sledovat mám tv s dvd-c.

 

Nebo pockej na novy technisat k1 ten by mel mit i operu (prohlizec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...