Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomasln

to by se mi libilo ale mám led samsung 6530 a tam volba dvb-C NENÍ jen anténa a kabel ,digitál a analog ,normálka je tam mám ale napíše to zakodován a to jsem to jel i v němčině ,švédštině a finsky€ a nic stejné ted nevím jak zjistit co je špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvuj Samsung DVBC tuner ma, tam s by s tim problem nemel byt ani pri cestine.

Spis je nejaky problem s modulem, budto stale neni sparovany s kartou, nebo nepracuje spravne.

Muzes si na UPC zavolat o znovu poslani obnovovaciho signalu, staci vedet cislo dekodovaci karty a samozrejme tvoje zakaznicke cislo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by se mi libilo ale mám led samsung 6530 a tam volba dvb-C NENÍ jen anténa a kabel ,digitál a analog ,normálka je tam mám ale napíše to zakodován a to jsem to jel i v němčině ,švédštině a finsky€ a nic stejné ted nevím jak zjistit co je špatně

Žádná volba DVB-C v TV není.

Při ladění zvol kabel a digitál,nic víc.A ještě doporučuji zvolit volbu Síťové vyhledávání.

Pokud se ti naladí cca.110 programů,tak po správném vložení karty do modulu-čipem dozadu(ke zdi),tak se do jedné minuty vše otevře.Země instalace Česká republika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

takže bez zastrčený karty naladit jak jsi psal pak ji tam vrazit a ono se to udělá jdu to zkusit

a zde výsledek na tom plung jsem zadal kod a ono se vše smázlo a začal jsem všude dávat česko pak tedy kabel -digitál-sít -110 programu naslo popřali mě at si to užiju a ztmavlo tak jsem tam dal tu kartu a 10 min nic pořád černá plocha asi jsem blb ale je to na prážky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže bez zastrčený karty naladit jak jsi psal pak ji tam vrazit a ono se to udělá jdu to zkusit

a zde výsledek na tom plung jsem zadal kod a ono se vše smázlo a začal jsem všude dávat česko pak tedy kabel -digitál-sít -110 programu naslo popřali mě at si to užiju a ztmavlo tak jsem tam dal tu kartu a 10 min nic pořád černá plocha asi jsem blb ale je to na prážky

To je divné.Pak tedy zkusit kontrolu karty:

Menu-Nastavení-Běžné rozhraní-Nabídka CI-Subscription status-a tam jsou info o datu načtení karty.A ještě kolonka About Conax CA-je tam vidět číslo karty-to jestli modul vidí kartu.

Pokud tam všechny tyto informace jsou,tak jedině napsat nebo zavolat na UPC,aby ti poslali znova zápisy na tuto kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Pouze můj názor

 

Ahoj , od cca. 30.7.2010 jsem řešil také problém s DVB-C tunerem v mojí TV a modulem , byl jsem za tu dobu také v Praze ( jsem z Mostu ) s mojí TV na výměnu základní desky v TV , desku jsem dostal na počkání novou a modul stále nešel a to mě bylo řečeno stále že je to mojí TV ( byl to modul ) a tak jsem dál zkoušel update SW v TV ale stále nic nového , tak jsem po čase zavolal na technickou podporu Lica a ejhle , mají tam problémové TV na testovaní ( asi jen značku Toshiba ) a tak se testovalo a opravdu to nešlo , po dobu testování jsem tento problém probíral s místním prodejcem služeb UPC a bylo mě řečeno že nové modul mají problémy i u ostatních značek kde dříve nebyl problém , a tak mě to nedalo volal jsem opět technickou podporu a bylo mě řečeno že mají modul z nové várky a máme tu zázrak , modul jdou i v TV kde dříve ne , a teď bych se mohl ptát kde asi byl problém , dle mého v modulech ale Lica to nepřizná.

 

Pouze můj názor

 

PS: Mam tu modul kupován koncem roku 2009 a opět zázrak , tento modul fungoval vždy ve všech TV kde ten zakoupen roku 2010 nešel vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I to je možné.

Já mám modul koupený v létě,a ten chodil okamžitě.Tazatel má téměř totožný model TV,tak se divím,jaké má problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Jak už jsem psal , dle mého je to problém modulu

 

ten můj co nešel jsem dal do třetí TV co jsem kupoval ( Sharp ) a tam jde jak má jinak nevím co bych dělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

taky na to čumím a to jsem měl známého doma který dělal v praze kabelovky i s tím apar átem a jemu to šlo a tvrdí že televize to nevidí a signál je ok musim to obvolat od upc ,lica než pojedu tu televizi vrátit jinak taky jsem volal na samsung a to je věc servis pošlou a když to nebude v mé televizy tak platím ale nebyli schopny mě říci nějaké cifri za cestu atd prostě mám celý život peška tu televizi jsem vybíral 1 rok až mi manželka řekla že jsem přebral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...