Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miroslav Holicky

Ahoj, mam prosbu. Potrebuji poradit s typem DVB-C set-top-boxu. Jasne , precetl jsem si ruzna fora a nakonec jsem koupil DREAMBOX 8000 s 2 DVB-C tunery. Bohuzel jsem se tezce zklamal - nefunguje, respektive nelze na nem soucasne nahravat dva kodovane programy nebo treba jeden sledovat a druhy nahravat. Jakmile je jeden z nich nekodovany je vse OK, ale pokud jsou kodovane oba, tak to nejde. Zatim mi s timto problemem nikdo nedokazal poradit a tak sem se ho zbavil (zbavuji ) a chtel bych koupit jiny. Moje pozadavky na vybaveni a funkce :

- 2 tunery DVB-C

- sitove pripojeni nebo DVD vypalovacka nebo nejhure USB - proste moznost nejak jednoduse nahrany program dosta do PC

- HDD od 160GB - 500GB

- a hlavne SCHOPNOST nahravat soucasne 2 kodovane porady soucasne nebo jeden sledovat a druhy nahravat ( pokud bude umet vic programu soucasne jen vyhoda ).

- pokud bude umet HD jen lepe

Ale prosil bych o opravdu overene ( nejlepe vlastni zkusenosti ) typy set-top-boxu. Proc overene? Protoze teoreticky mi byl doporucen i ten DM8000 s tim ze sice dotycny ho pouziva na satelit ale preci staci jen doplnit jine tunery a musi to fungovat. A nefunguje. Proto overene typy. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janine

Děkuji, už vím, nezaškrtla jsem dvb-c, když jsem znovu nastavovala. Bylo automaticky zaškrtnuto dvt-t, dvb-s a analog. A já to toho nevšimla. Udělala jsem to znovu a už to funguje. Díky

Upraveno uživatelem Janine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miroslav Holicky Koukam ze pokusy se dvema CA moduly uz jsi take zkousel, takze asi ten pristroj s CVB-C opravdu prilis kompaktibilni nebude.

S nahradou to bude ale horsi, ono totiz moc neni z ceho vybirat, to co pozadujes by splnoval pouze Technisat DigiCorder HD K2, ale ten uz se nevyrabi.

A nic jineho momentalne asi neni.

 

Asi nejjednoduzsi reseni bude si poridit od UPC STB Kaon, stim ze budes muset obcas vytahnout HDD a propojit ho s TV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

cus tak jsem dostal ten Ca modul a jsem z toho hin mám ho tam spustím ladění a nic napsaný tam jsou ale nejdou zakodován napiš mi pro jantara co mačkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus tak jsem dostal ten Ca modul a jsem z toho hin mám ho tam spustím ladění a nic napsaný tam jsou ale nejdou zakodován napiš mi pro jantara co mačkat

Jen pro pořádek-máš modul s kartou z DVB-C shopu?

V mém případě karta po vložení do jedné minuty vše otevřela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to udělal takto a fungovalo to hned (Panasonic) - v nastavení zvolit expediční nastavení, vypnout TV vypínačem, zasunout CA modul do slotu, obrázkem ke zdi (od obrazovky) na doraz, vložit UPC kartu stejně, zapnout TV, zvolit češtinu, česko, vybral jsem si jen DVB-C (ale jede to i s DVBT současně, analog jsem nezkoušel) nechat automaticky naladit a je to. První kanálkterý naskočil " je zakodován", za pár sekund naskočil a už to jelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janine

Děkuji, už vím, nezaškrtla jsem dvb-c, když jsem znovu nastavovala. Bylo automaticky zaškrtnuto dvt-t, dvb-s a analog. A já to toho nevšimla. Udělala jsem to znovu a už to funguje. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...