Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Na netu je návod,jak v TV Samsung změnit nastavení na možnost PVR-nahrávat.

Záznam probíhá na flash nebo ext.hdd,nahrávka jde přehrát pouze v TV,do PC je nepřenosná.Záznam je z tuneru TV,včetně HD programů.

Ušetří se za poplatek PVR přijímače. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Pár poznatků o této LCD TV. Zakoupena v lednu 2011, model 2010, firmware 2.0009 (zajímavé, asi byla vyrobena někdy na začátku roku 2010 s relativně starým firmware), s původním firmware v ČR jen DVB-T a Analog. Po aktualizaci firmware z SD (resp. použil jsem MMC kartu a fungovalo to taky) karty na 2.505 pro ČR DVB-C, DVB-T, DVB-THD, Analog. Čekám na modul od UPC s kartou, abych mohl sledovat kódované stanice. Obraz super rozdíl mezi LCD a LED Samsung minimální, 100Hz technologie v rychlých záběrech OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

zdravím

vypadá to že tomu asi hovíš tak se chci optat.koupil jsem si samsung UE40 6530 v elektroworldu a mám kabelovku od upc .dal jsem tam kabel od antény bez jejich setboxu a ono to hraje hrozně .Ta televize má DVB-C tak jsem myslel že to půjde bez .Objednal jsem ten CA modul tak doufám že to pujde teď je hrozný obraz.Tak jestli můžeš odpovědět nebo podat info budu rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zdravím

vypadá to že tomu asi hovíš tak se chci optat.koupil jsem si samsung UE40 6530 v elektroworldu a mám kabelovku od upc .dal jsem tam kabel od antény bez jejich setboxu a ono to hraje hrozně .Ta televize má DVB-C tak jsem myslel že to půjde bez .Objednal jsem ten CA modul tak doufám že to pujde teď je hrozný obraz.Tak jestli můžeš odpovědět nebo podat info budu rád

Je otázka,co to je "hrozné". Pokud píšeš o analogových programech,tak souhlas.Ale ty nemám vůbec naladěné,mám pouze ty z DVB-C.

Některé programy jsou velmi kvalitní a jiné stojí za prd.Většinu programů UPC pouze pouští do své sítě tak,jak je dostane od vysílatele.Mám možnost srovnat kvalitu obrazu s sat.vysíláním a je pravda,že některé SD programy jsou trochu horší než z sat.vysílání.Na druhou stranu HD programy i ty které jsou přepočítané do HD-Prima a Barrandov jsou velmi slušné.

Mám model 6510,tak můžu s tebou porovnávat.Také nezapomeň svojí TV nastavit-automatické nastavení obrazu nestojí za nic.Po ručním nastavení to je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Co to je "pořádně obraz"?

Bez karty a modulu nejde téměř nic-signál je kódován.

Tohle jsi myslel nebo špatnou kvalitu obrazu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

no nevím ale ted jsem si hrál a něco jsem s tím udělal a už to jde podstatně lépe mám jí 2 dny tak zkoumám kdybys objevil něco nového o našich tel tak napiš jo a když budu mít problém tak se ozvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

dík zatím to hraje sice jen pár programů tak čekám tu kartu a nic se neděje tak snad přijde brzo jdu se podívat na tvůj odkaz zatím dík jo včera si koupil otec panasonic plazmu tak to půjdu porovnat jsem zvědav jak to šlape taky jsem o ní uvažoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...