Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavoucek

Mám STB Handan 5000 a uvažuji o koupi CA modulu. Bude mi tato kombinace stačit, abych mohla nahrávat na DVD jiný program, než který budu sledovat. A jak bych je měla propojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavoucek> ten CA modul uvazujes pouzit v cem? Pokud mas TV s cabel tunerem, tak ten CA modul muzes v TV pouzit a na DVD recoreder nahravat analogove programy z kabelu (divas se na digital, nahravas jiny program analog). V tom pripade ale pro tebe ztraci vyznam Handan a muzes ho vratit UPC, nebo lepe nechat si ho pro druhou TV.

Mozna by slo jeste ten Handan pouzit jako zdroj pro DVD rec., ale to uz je opi**rna (nahravat tak digi programy na DVD prez AV (scart)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Víte o nějakém settopboxu s DVB-C pro UPC, který by uměl nahrávat na HDD (ideálně 2 tunery) a zároveň by fungovat i jako univerzální domácí mediální přehrávač (AVI, WMV, MKV...) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V nabidce panasonicu se objevily zajimave televize. Nove plasmy a LED TV maji samozrejme DVB-T/C/S/S2 tunery, ale co maji navic od konkurence je USB HDD nahravani. Divim se, ze teto funkce panasonic nevyuzije vic v reklame. Je to v soucasne dobe unikatni funkce a nam na UCP siti by to usetrilo penizky za pronajem PVR Kaonu.

Jenda se napr. o tyto LED TV: TX-L32D25, TX-L32D28. Jen funkcnost DVB-C je stale omezena na par zemi a CR mezi nimi chybi :(

Kdybyste nekdo vedel o dalsich znackach TV s HDD recordingem, napiste je sem.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím ,prosím mám dotaz. Mám Tv LCD Thomson 46FE9234B,a absolutně nikde jsem nenašel,jestli má tuner DVB-C,digitál terestriální jede v poho,telka má na CI slot,v návodu je popis,jak naladit kabelovou Tv pres modul s kartou,ale o tom DVB-C tuneru nic.Chci si objednat modul od Licy,ale at to nejsou vyhozené peníze. Díky za pomoc. Bobo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...