Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tripl

Dobrý večer,

předem se omlouvám pokud se ptám na něco kco tu už padlo, bud jsem to přehled nebo jsem to nenašel.

Mám od prosince LCD Samsung LE35B652T4WXXH koupil jsem si přes LICA Conax smit s kartou UPS. Vše v pohodě.

Ale vložil jsem to do TV a vůbec netuším jak ji mám aktivovat, kde to v menu atd.

Prosím tedy o radu jakto mám naladit aby mi to šlo přes ten modul.Lajcky, jednoduše krok po kroku.

A ješte se chci optat zda ten sparovanný modul mužu třeba vzit a dát ho do jine televize.

Moc děkuji za odpovědi a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tento typ tv přítel Google nenalezl. Má DVB-C tuner (kabelový) ? Pokud tv nemá kabelový tuner, ale pouze DVB-T, je CA modul s kartou od Licy v tomto tv k ničemu. Lze jej ovšem použít v jiném tv nebo STB, který DVB-C tuner má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Tak typ je asi LE32B652T4WXXH ne LE35B652T4WXXH vypadá to na polský model.

 

dvb-c by mel mit modul se tam dává obrázkem ke zdi a staci ji znovu naladit a zvolit kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tripl

Omlouvám se za překlep má tam byt 32 jak mě kolega opravil.Dvakrát jsem volal na samsung a vždy mě tvrdili že to má dvb-c.Obrázkem ke zdi jsem to tam strkám.A kabel zvolim jak?To je hned první pozice v tom výběru připojení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tripl

Tak se mi podařilo naladit 96 digitalnich stanic a 46 analogových.Jenže u digitálnich mi to piše že že jsou zakodované.Toto v upc zapoměli odkodovat? co se s tím dá dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... koupil jsem si přes LICA Conax smit s kartou UPS. ... .

 

Tak zkus zavolat do té přepravní firmy, že ti nefungují programy u UPC. Třeba ti pomůžou.

 

Ale teď vážně. Naladit ti to mělo 97 TV programů a 28 rádií (celkem 135 programů - u Samsungů seřazeno abecedně).

Zasuneš modul do TV a můžeš zkontrolovat stav předplatného na kartě (v menu je to potom položka "Běžné rozhraní")

Naladit nějaký zakódovaný program a počkat cca 10 - 15 minut (většinou to začne fungovat dříve), pokud to nezačne fungovat, tak pak volat technickou podporu UPC (!) ať ti pomůžou

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na analogu nastavit ČT1 a nechat to třeba pul hodky a digital se sam připoji pokud to dobře chápu?

Jak pise Standa, kazda nova karta se po aktivovani musi nejprve sparovat s STB ci CA modulem, coz trva nekolik minut, staci mit naladeni nejaky digitalni kanal a za chvily dorazi parovaci signal a samo to nabehne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, poraďte, které TV 26" mají DVB-C přijímač a jsou schopný příjmu digitálního vysílání UPC. Potřebuji telku do kuchyně, ne větší, než 26"

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...