Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Vrátím se k TV Panasonic a jejímu nastavení. Měl jsem problém s tím, že po vypnutí TV dálkou do Stand By se rozladil kmitočet 170,5 Mhz (HBO atd.). Zkrátka po opětovném zap. bylo přeladěno na 169,5 a bylo třeba znovu tento kmitočet ručně nastavit. Náhodou jsem přišel na to, že pokud se po úplném naladění DVB-C a případném nastavení pořadí stanic TV úplně vypne tlačítkem na spodní liště přístroje, tak již zůstane kmitočet stabilní a zůstává i při vypnutí dálkou. Jsou to věci které v Návodu nenajdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mohu doporučit další TVP který umožní použití modulu a karty od LICA, je to Toshiba Regza 32 RV 635 DG. Nutno zadat země instalace Německo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Stanislav Macek

Pozor, Pozor !!!

Na webových stránkách f. LICA přestali dnes ráno nabízet Technisat Digicorder, úplně byl vymazán. Něco se děje, že by opatření UPC proti stahování digitálních nahrávek prostřednictvím tohoto přístroje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek

Dle telefonického sdělení zákaznické linky LICA, Technisat v současnosti nemají na skladě a zvažují jeho nahrazení jiným přístrojem , toto mezidobí však může trvat několik měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle telefonického sdělení zákaznické linky LICA, Technisat v současnosti nemají na skladě a zvažují jeho nahrazení jiným přístrojem , toto mezidobí však může trvat několik měsíců.

 

Zkus www.omko.cz tam mají Technisaty ,pro kabelové televize. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Ten Ca Modul je nutné zakoupit jen u firmy Lica nebo se dá koupit někde i v kamenným obchodě? Snad by to na samsung le32b550 mělo šlapat v pohodě..

 

Doporučuji zakoupit přímo u společnosti LICA :wink: otestováno na síti UPC a navíc Vám k tomu dodají s Smart kartu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, zna nekdo odpoved na nasledujici dotaz?

Od firmy Lica si zakoupim vlastni STB (napr. CV 5000), abych ho mohl provozovat doma na druhe televizi. Dostanu ho zaroven se SamrtKartou sparovanou se zarizenim a vse bude slapat. Az sem je vse jednoduche a jasne. Dojde ale napr. k situaci, kdy se s UPC budu chtit rozloucit. Musim jim tedy vratit jejich SmartKartu (dostanu zpet 200,- zalohy) a doma mi zustava muj STB bez karty.

 

Chapu dobre, ze v tu chvili mam doma bezcenny kus plastu, protoze podle dosavadnich infrormaci uz k nemu nikdo nema sanci sehnat samotnou kartu a tudiz ho ode mne nikdo nekoupi?

 

Pokud je to takto, jsme tak vlastne nuceni si brat tato zarizeni primo od UPC do pronajmu (aby nenastala popsana situace) a nebo si koupit zarizeni vlastni, ale rovnou muzeme pocitat s tim, ze ho pozdeji muzu vzit a vyhodit (samozrejme je to receno s nadsazkou, na STB se daji chytat nekodovane programy, nebo treba existuje jiny kabelovy operator, ktery v dodani samotne SmartKarty a jejimu sparovani s pristrojem nebude videt zadny problem a timpadem si STB najde sveho kupce).

 

A nebo mi nekdo z Vas prekvapi a poradi mi jak se k vlastnimu STB da sehnat samotna karta? Vsichni na podpore kolem toho mlzi a vykrucuji se, ze by to asi neslo atd.... Z Licy mi dosla odpoved, ze oni samotnou kartu dodat nemohou, ze je od UPC dostanou pouze k pristrojum, ktere prodavaji a zadne navic.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...