Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomasln

ju koukal vypadá že to vše tam píše tak snad se někam pohnu ale dnes jsem tam nestihl zavolat musím zítra tak uvidim pak písnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh
Informace pro ty co se chystaji si objednat CA modul,

od noveho roku 2011 se jiz neplati vratná záloha 200 Kč za dekodovací kartu UPC,

takze objednani modulu vas aktualne vyjde na 1308 Kc + postovne 200 Kc.

 

Potvrzuji , před týdnem jsem dostal můj třetí :) modul a celková cena / dobírka byla 1 500,- :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

tak jsem volal na upc tak mi technik řekl že tam bylo něco špatně a abych nechal puštěnou telku 2 hod a pujde to a opět nic to bych se po.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit funkčnost modulu i na LG M23800-PZ. Jedou všechny kanály včetně HDTV. Při přepínání na HDTV je občas chybně identifikovaný program jako zakódovaný. Rychlost přepínání oproti starým CRT televizím nic moc.

 

Pro příjem DVB-C musí být země nastavená na "---" nebo na nějakou ze skandinávských. Teletext poté však nefunguje korektně - velká písmena jsou s diakritikou, ale malá jsou rozhozená. EPG naštěstí má diakritiku normálně. Vzhledem k tomu, že ho používám i jako PC monitor, tak mi zobrazení teletextu nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh
dobrý takže chápu že to mám poslat zpět na lica

 

Napiš jak jsi dopadl , osobně jsem posílal modul 2x a vždy to přišlo zpět že je vše OK atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasln

no dopadlo to inak volal jsem na UPC (to je dobrý ranec) no a až na třetí pokus to podle mě nahodili asi jsou placený za minuty když nemají prachy za hd setbox nebo nevím ale divné je to že CA modul jsem nikam neposílal a ted to běží sice to ještě jednou po 2 dnech vypadlo ale po opětovném naladění to běží .Ted řeším že ten samsung UE 6530 to neumí asi česky ale neměl jsem čas dál pokračovat ve zkoumání ted snad se k tomu dostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...