Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kulombo

Nemyslím si, že by u starých smluv boxy zpoplatnili, na hodně z nich OZ napsali "Zapůjčení boxu zdarma" to se dle mě zrušit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zelva72

Já si myslím, že to udělají úplně stejně jak u internetu, tam byl také "modem zapůjčen zdarma". Vymyslí nějakou podobnou právní kličku, zkvalitní nabídku přidáním nějakého programu, vymyslí nový název a všechny stávající na něj převedou. Pak pošlou e-mail nebo dopis a kdo se neozve automaticky přistoupí na nové podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník zelva72

No neříkal jsem to?

Podle Gerbery ale bylo hlavním důvodem oddělení „pronájmu“ a poplatku za samotnou službu, ve vyúčtování snaha společnosti, aby si mohli zákazníci zařízení od společnosti nově koupit. V nejbližší době plánuje podobný krok i u příjmového zařízení pro kabelovou televizi.

http://mobil.idnes.cz/upc-zacal-samosta ... eratori_jm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Ke zmínce o settopboxu TechniSat DIGIT ISIO C jen tímto doplňuji info, které jsem uvedl už ve vedlejším tématu o HbbTV (http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=4027&start=20#p60209): Funkčnost HbbTV aplikací jsem na tomto settopboxu již ověřil. Zároveň prosím admina, aby zařadil tento STB do seznamu kompatibilních STB.

V nejbližších dnech vyjdou postupně dvě recenze kabelových TechniSatů (TechniStar K1 a právě tento DIGIT ISIO C), kde se dozvíte podrobnosti. Po jejich vydání sem na fórum na ně přidám odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vyuzitie dvoch tunerov musim mat dva CA moduly, integrovana citacka je na dve veci.. nic moc! Kaon od UPC vie zdielat kartu medzi dvomi tunermi (hoci podla specifikacie Conaxu by to nemal vediet)..

 

HbbTV ma neoslovuje, naopak vidim skor problem, Technisat bude nuteny respektovat obmedzenia z CI+ "noviniek" ako casovo obmedzene prehravanie obsahu, nemoznost preskocenia reklam.. ak to bude zavedene.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
Na vyuzitie dvoch tunerov musim mat dva CA moduly, integrovana citacka je na dve veci.. nic moc!

Máš pravdu, bylo by mnohem lepší, pokud by bylo možné využít přímo integrovanou čtečku. Bohužel, UPC používá bezpečnostní prvek - párování karty s přijímacím zařízenim, takže k provozu jakéhokoliv alternativního přijímacího zařízení musíš od UPC objednat CA modul, v případě TechniSat Digit ISIO C dokonce pro plné využití obou tunerů hned dva, což navyšuje pořizovací cenu.

Kaon od UPC vie zdielat kartu medzi dvomi tunermi (hoci podla specifikacie Conaxu by to nemal vediet)..

Klient spokojený s Kaonem od UPC nebude hledat alternativu. Informace o alternativních set-top boxech jsou určené pro ty klienty, kterým z nějakého důvodu "smluvní" Kaon (HD PVR box) nevyhovuje.

HbbTV ma neoslovuje,

Dle mého názoru UPC s HbbTV nepřišla pro nic za nic, jen jako s technologickým výstřelkem. Za vším bych viděl business. Je to cesta, jak divákům poskytnout další placené služby, jako je video-on-demand, archív pořadů atd. Nezapomeňte, že UPC se srovnává s konkurenčními IPTV službami od O2, kde obojí zmíněné už drahnou dobu provozují a především PRODÁVAJÍ. Kdo bude chtít odebírat podobné služby od UPC, bude si muset koupit nebo pronajmout přijímací zařízení, které HbbTV podporuje.

naopak vidim skor problem, Technisat bude nuteny respektovat obmedzenia z CI+ "noviniek" ako casovo obmedzene prehravanie obsahu, nemoznost preskocenia reklam.. ak to bude zavedene.

Až budou zavedené do distribuce UPC ty CI+ omezení, tak stávající zařízení, která neumí standard CI+, budou ve své funkčnosti omezenější, než ty, co tento standard umí. Alespoň jsem tak pochopil informace, které se tu v samostatném tématu o CI+ modulech probíraly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...