Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník wallot

Panasonic VIERA TX-P50S20E - funguje i s novym CI+ primo od UPC

LG 42LS570S - s novym FW nahrava z DVB-C, pri ladeni jen stacilo zadat UPC a bylo za par vterin hotovo. Funguje samozrejme s CI+

 

konecne nemusim mit zadny setopbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník peno

Pořídil jsem si TV Changhong EF24F888SD. Automatické ladění DVB-C proběhlo bez problémů, jen bylo potřeba ručně doladit muxy se symbolrate 5000. Bez problémů proběhlo i následné naladění DVB-T, tehdy ještě bez Smíchova. TV funguje bez problémů jak se starším CI modulem od Lica, tak i s novějším CI+ modulem od UPC (ačkoliv v návodu se o podpoře CI+ nic nepíše, ale ten návod na mě celkově působí dojmem narychlo sepsaného něčeho, aby se neřeklo). Bez problémů funguje i nahrávání.

Jen jedna věc mě zarazila. Jak jsem napsal, DVB-T jsem naladil ještě před dosazením Smíchova na rezervu. Po dosazení smíchova se tato rezerva sama přejmenovala na Smíchov, bez mého zásahu. Je možné, že si to zjistila a přejmenovala sama TV, nebo za to může CA modul (ve chvíli, kdy k tomuto došlo, tak byl v TV CI+ modul)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V systému DVB (T, C, S, S-2) jsou mimo mnoha jiných zajímavých informací šířeny i názvy příslušných programových stanic (kanálů). CA modul má zcela jinou funkci, s názvem stanice nesouvisí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

To je mi samozřejmě známo. Ale pokud vím, tak se informace o názvech kanálů neaktualizují automaticky, je potřeba přeladit dotyčný mux. To jsem ale neudělal a přesto se mi rezerva v DVB-T od UPC přejmenovala na Smíchov. Vím, že STB od UPC umějí aktualizovat kanály při nějaké změně, ale neslyšel jsem, že by toto někdy dokázala nějaká TV a to ani u DVB-C, natožpak u DVB-T. A že by zrovna tato laciná čínská (byť údajně smontovaná v Nymburku, ale polovičatě a nepřesně přeložené menu tomumoc nenasvědčuje) TV byla chytřejší, než mnohem dražší značkové TV, o tom si dovolím pochybovat. Proto mě napadlo, jestli za tím není ten CA modul, jestli nějak neposlal do TV informaci o změně a ta ji aplikovala. Nevím, nejsem technik a moc se v tom nevyznám, ale zajímalo by mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Technicky to samozřejmě možné je, informaci o všech kanálech v síti UPC obsahuje každý jednotlivý multiplex. Další už je jen otázkou použitého softu. Nechce se mi hledat, ale letos, snad v létě, vyšla recenze tohoto televizoru na DigiZone, zkus pohledat... Pokud si vzpomínám, byl tento televizor v některých ohledech hodnocen velmi dobře.

CA modul slouží jen a pouze k dešifrování placených programů, s laděním v žádném případě nesouvisí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám doma Samsunga a tam se mi to vždy přejmenuje samo při změně názvu nějakého programu, kamarád má LG a tam to funguje stejně. U některých TV se musí nastavit na automatickou aktualizaci jinak se to pak musí "přeladit" ručně.

Pokud fungují TV dle specifikací DVB tak by k přejmenování docházet automaticky se změnou SDT tabulky (ta obsahuje názvy programů a verzy tabulky, která se mění s nějakou změnou uvnitř)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
TechniSat take prispel do kabeloveho rybniku. Tenhle dvoutunerovy recorder vypada zatim nejlip, co jsem videl

 

http://www.omko.cz/technisat-digit-isio-c-premiumline/

 

Mám laickou otázku k této informaci na stránce parabola.cz:

Přijímač v současné době (7/2012) neakceptuje dva dekódovací moduly s novým rozhraním CI+ (např. modul Conax CI+ který dodává kabelová televize UPC).

Znamená to, že jeden dekódovací modul akceptuje? Nebo vůbec žádný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud si koupíte kartu se zařízením (set-top-boxem či CA modulem)za svoje peníze,tak si s tím může dělat co chce-je to jeho!Na spoustě internetových bazarů jsou k mání CA moduly i set-top-boxy i s kartami UPC!Proč vracet kartu UPC za 200 kč a doma si nechat nepoužitelný CA modul,za který jsem dal cca 1200 kč.set-top-box,za který jsem dal cca 2500 kč (SD),nebo cca 5500 kč (HD PVR),když to dohromady v původním páru mohou prodat třeba za polovinu původní ceny!

Specielně ty starší CA moduly jdou na odbyt vzhledem k tomu,že spousta DVB-C televizorů a set-top-boxů nefunguje s CA moduly,které dnes prodává LIca jako jedinnné!

A teď k mému problému:Koupil jsem si set-top-box Amiko CHD8240 CI CX E a bohužel mi nejde většina programů-jsou tam pouze černé obrazovky!I po nastavení

a znovuzaslání párování na kartu ze zákaznického centra UPC se situace nezměnila!U prodejce mi nemohli set-top-box odskoušet neboť nemají kabelovku!

Dá se to nějak nastavit?

 

Existuje nějaký DVB-C PC TV tuner do notebooku (Expres slim)jako je např AverMedia ,Který však nemá DVB-C,Ale v nabídce funkcí tuneru v program

má nefunkční odkaz na DVB-C příjem,takže výrobce s tím počítal,ale v prodeji jsem DVB-C verzi tuneru neviděl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si koupíte kartu se zařízením (set-top-boxem či CA modulem)za svoje peníze,tak si s tím může dělat co chce-je to jeho!Na spoustě internetových bazarů jsou k mání CA moduly i set-top-boxy i s kartami UPC!Proč vracet kartu UPC za 200 kč a doma si nechat nepoužitelný CA modul,za který jsem dal cca 1200 kč.set-top-box,za který jsem dal cca 2500 kč (SD),nebo cca 5500 kč (HD PVR),když to dohromady v původním páru mohou prodat třeba za polovinu původní ceny!

Specielně ty starší CA moduly jdou na odbyt vzhledem k tomu,že spousta DVB-C televizorů a set-top-boxů nefunguje s CA moduly,které dnes prodává LIca jako jedinnné!

A teď k mému problému:Koupil jsem si set-top-box Amiko CHD8240 CI CX E a bohužel mi nejde většina programů-jsou tam pouze černé obrazovky!I po nastavení

a znovuzaslání párování na kartu ze zákaznického centra UPC se situace nezměnila!U prodejce mi nemohli set-top-box odskoušet neboť nemají kabelovku!

Dá se to nějak nastavit?

 

Existuje nějaký DVB-C PC TV tuner do notebooku (Expres slim)jako je např AverMedia ,Který však nemá DVB-C,Ale v nabídce funkcí tuneru v program

má nefunkční odkaz na DVB-C příjem,takže výrobce s tím počítal,ale v prodeji jsem DVB-C verzi tuneru neviděl!

Abych Vás vyvedl z omylu. Pokud nevrátíte Conax Kartu, dopouštíte se vlastně krádeže. Není Vaším majetkem. A takto prodanou kartu - samostatně nebo s něčím, Vám UPC nikdy nezprovozní. Máte vrátit kartu, odkoupené zařízení prodat, napsat do UPC, že jste ho prodal ideálně i napsat komu a ten kdo si ho koupil si zažádá o novou spárovanou conax kartu, kterou mu UPC pošle poštou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...