Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

Picnu to sem, at nezakladam nove tema... Chtel bych vyzkouset funkcnost CA modulu v jine TV, ale obavam se, aby se nesmazlo poradi programu u puvodni TV, razeni a presouvani je tam dost nesikovne reseny, tak si nechci pridelavat praci... Obe jsou Sam, pripadne zda nemate zkusenosti s funkcnosti u LExxC650.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na televizoroch LG s DVB-C tunerom je nutne nastavit krajinu na "--" (nie Finsko), pri nastaveni na "--" totiz funguje spravne aj EPG.

 

S kodovanim teletextu maju stale problem - televizor sa po vypnuti vzdy vrati na zapadoeuropske kodovanie.

 

Da sa to ale oklamat - treba vojst do Menu->Moznosti->Jazyk Ponuk a tam potvrdit Slovencina (al Cestina). Potom sa aj teletext zobrazuje spravne az do vypnutia televizora. Pri starte TV zjavne zabudli inicializovat kodovanie teletextu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Z diskuze na www.dvb-c-shop.cz :

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... b-comments

 

Dobrý den, možná, že Vám pomohou níže popsané informace. Napsal jsem do Panasonicu a dostal jsem pozitivní odpověď:

 

Velice si vážíme Vašeho zájmu o výrobky Panasonic. Nový firmware, který zpřístupní DVB-C i pro ČR již byl vydán. Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne. Zákaznická podpora Panasonic. Na základě této informace jsem našel na stránkách Panasonicu, jak postupovat s nahráním firmware verze 2.505 i do starších televizorů, je tam seznam do kterých to jde nahrát a také ke stažení firmware 2.505.

http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... eug20.html

Napište prosím, jak to dopadlo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdzujem, že DVB-C tuner pre nový SW 2.505 je aktívny pre krajinu Česká republika. Všetky funkcie ako EPG, TXT, pracujú bezvadne. Pre krajinu SR nie je DVB-C tuner prístupný.

Jediná chyba, že analógové programy naladí z SC3 a je to potrebné pre každý kanál meniť na SC1. Pri Švédsku to tak nebolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak ti vypadlo pismenko "C", ten pristroj se jmenuje Samsung BD-C8900. Nicmene to vypada,ze ma jen jeden tuner a take o moznosti vykopirovat nahravky z interniho disku se nikde nezminuje. USB je dusledne oznaceno jako "vstup", u ethernetu je pouze oznameno, ze tam je. Takze kdo vi...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak ti vypadlo pismenko "C", ten pristroj se jmenuje Samsung BD-C8900. Nicmene to vypada,ze ma jen jeden tuner a take o moznosti vykopirovat nahravky z interniho disku se nikde nezminuje. USB je dusledne oznaceno jako "vstup", u ethernetu je pouze oznameno, ze tam je. Takze kdo vi...

a oni něco v tv dávají tak významného,aby bylo potřeba si to zazálohovat na dvd potažmo na bd.já osobně mám od upc v pronájmu hd recorder + mám dvd recordér asi 3 roky a za tu dobu se v tv nic tak zvláštního navysílalo,abych si to musel vypálit.používám to spíš na to,že když neco v tv dávají pozdě v noci nebo souběžně,tak si to nahraji a až mám čas,tak se na to podívám.ale samozřejmě pro někoho to může být -,že nejdou nahrávky vytáhnout ven

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...