Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Je toho mnohem víc. Třeba dnešní závod F1 na Sport 2, finále snookeru na Eurosportu 1, Moto GP (Moto3 od 20:00) z Japonska na Nova sport 1, večerní hokej na Nova sport 2, a mnoho dalších vůbec nemá na STB ikonu ZZ a nelze je tudíž přehrát. ZZ je nyní naprosto nepoužitelné, je to jako loterie, můžete si hodit mincí, jestli zrovna to, co vás zajímá, bude dostupné. U mě ale ten poměr není 50:50, většina pořadů, na které bych se podíval, dostupná není, řekl bych, že moje šance jsou tak 20:80. ZZ bylo největší devizou Horizon Go, teď je z něj ale největší slabina a zas musím všechno nahrávat 😩

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tohle zpětné přehrávání od UPC je fakt spíš za trest než za peníze, člověk nikdy neví, jestli to bude fungovat zrovna v tu chvíli, kdy to potřebuje. Tenhle problém se řeší už od prvopočátku kdy to spustili, ale doteď se vůbec nic nevyřešilo, jen jalové a dokola omílané rady jako tovární nastavení, jiný prohlížeč apod. výmluvy, které stejně nepomáhají. Zdá se, že UPC své služby pojalo jako čistě pudovou záležitost - prostě buďto to zrovna pude, nebo nepude... 😞 Nejsmutnější na tom je, že často nejde spustit program ani v reálu, jen se točí kolečko, nebo to napíše že: "Omlouváme se,  video nyní nelze přehrát", a "Stiskněte tlačítko pro opakování pokusu" (konkrétně třeba Barrandov family). K čemu taková služba, která nefunguje, ale stejně jí zákazník musí zaplatit? Na druhou stranu se nedivím, že tyhle nespolehlivé služby UPC nijak neřeší. Když lidi cálujou a jenom bezzubě mrmlají, tak proč by se snažili s tím něco udělat, že? Možná jen zkoušejí, co zákazníci vydrží, než jim z toho cvakne a odvezou je do Beřkovic.... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za posunutí MotoGP UPC ani Nova Sport nemůže, pořadatelé posunuli start všech závodů o cca 2h dříve. Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli. Původně jsem nechtěl stránku obnovovat, ale po několika minutách, kdy se nic neděje, jsem to nevydržel.

Právě jsem zkusil znovu spustit MotoGP a ani po pěti minutách se to nespustilo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...