Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník stanousdc
On 17. 6. 2018 at 14:56, david3434 napsal:

Hm,me to nejede,ale nechapu kde muzu mit chybu.Normalne spustim Horizon,prihlasim a kdyz kliknu na porad ,tak se mi vzdy objevi,tento porad nemuzete sledovat mimo uzemi CR.

Myslel jsem ze to ma fungovat stejne.Nevim co bych mel nastavit jinak.

Koukam na tabletu(Hbo go,je v pohode).

Zkousel jsem naposled ve stredu.Na hotelu v Dortmundu.

v EU by to melo jit vsechno, bracha je v Rakousku  a vse mu funguje  na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Já zkoušel minulý týden webový Hgo v Chorvatsku a nefungoval (přes místního internetového poskytovatele). (vyřešil jsem to VPN do ČR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Bolejo88

Stává se někomu, že při minimalizování do malého okna v aplikaci Horizon Go v PC, je obraz tmavý  a jen když  na něj kliknu myší, tak to již má správnou barvu ? V režimu na celou obrazovku ani v okně mi to nedělá (printsreen toho, jak to přesně vypadá se mi nepodařilo udělat). Díky za info

Výstřižek.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vhan

 Posledni dobou vetsinou nejde spustit video ( jen se toci kolecko ), pritom nahledy se normalne meni.

Nahodne jdou obcas spustit nektere programy, cacsteji jde spustit zpetne prohlizeni u skoncenych poradu.

Take se to meni s denni dobou, rano je to obvykle lepsi.

 PC, Win10, Chrome nebo Firefox.

 

Upraveno uživatelem vhan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami , vhan napsal:

 Posledni dobou vetsinou nejde spustit video ( jen se toci kolecko ), pritom nahledy se normalne meni.Nahodne jdou obcas spustit nektere programy, cacsteji jde spustit zpetne prohlizeni u skoncenych poradu.Take se to meni s denni dobou, rano je to obvykle lepsi.

 PC, Win10, Chrome nebo Firefox.

 

Mám stejný problém, řeší se to tady, ale zatím to stále funguje - nefunguje. Přesně tak jak to popisujete.

Chlapík z technické podpory UPC mi na dotaz odepsal, že mám vymazat paměť prohlížeče, že jemu to prý pomohlo. Tak mě to tedy nepomohlo.

 

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Modem Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, na novém NTBKu WIN10 nefunguje v aplikaci Horizon Go přehrávání jakéhokoliv pořadu. Vše funkční, náhledy, programy, ale když kliknu na přehrát, v okně se jen začne točit ono kolečko a nic. V prohlížeči funguje vše hbitě a bezvadně. Funguje vám? Nebo nějaké nápady? díky

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja jsem dneska zkusil pustit ve Win 7 pres Horizon Go Prvni republiku, kdyz zacala... nespustilo se vubec prehravani, ani ve Firefoxu, ani v Chromu, ani v IE.

Kram. Pfuj. Stydte se, amateri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...