Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

On 11/4/2018 at 10:46 PM, kenny napsal:

...Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli...

Tohle se mi děje v Chrome taky skoro pořád, několikrát jsem to sem psal ale nějaké opravy, nebo řešení jsem se nedočkal. Zřejmě se nejedná o chybu, ale nějakou speciální featuru Horizon GO. Nechápu, proč to nemůže v nejpoužívanějším prohlížeči Chrome fungovat bez chyb. Stěžovat si přímo u UPC asi smysl nemá, protože služba je prý "zdarma", takže na ní nejsou žádné garance, že musí stoprocentně fungovat. Potom ale nechápu, proč je ta služba uvedena jako součást placených balíčků služeb. Předpokládal bych, že je to tak nějak započteno v ceně té služby, kterou si platím, tedy internet a digiTV, ale asi ne. Takže já už jsem se s tím, že to ve většině případů nefunguje, nebo se musí několikrát refreshovat stránka smířil. Rozhodně nehodlám kvůli Horizon Go měnit prohlížeč, na kterém mi jinak funguje vše ostatní bez problémů už několik let. Pořád si myslím, že problém je zakopaný někde ve zpětném přehrávání. Dokud jsem si ho neaktivoval, tak vše běhalo jak po másle. Bohužel zpětně už to nelze deaktivovat.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Modem Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

...Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli..

Podle mě nemá nefunkčnost spuštění programu nic společného s prohlížečem. Před chvílí jsem si chtěl pustit Soukupa na Barrandově - hláška že video nejde spustit, ať to zkusím znova. Po mnoha pokusech jsem to vzdal, říkám si: Vole uklidni se, koukni se raději na zvířátka ať se uklidníš. Pouštím NG, kde je zrovna dokument o jaguárech. Kolečko se točí, točí, točí, a jestli neumře, bude se nejspíš točit do nekonečna...   Zkouším další pokusy. Vypínám Operu, zkouším pustit v IE, potom v Mozzile.... všude stejné. Horizon Go prostě nefunguje snad v žádném prohlížeči. A o zpětném shlédnutí raději nemluvím. Chuj s takovou službou !!! 💀

Upraveno uživatelem RichardHorcic
Změna barvy textu
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hour , tomus napsal:

Pokud máš Windows 10, tak můžeš zkusit aplikaci Horizon Go pro Windows.

Mám Windows 7. Každopádně ta online televize, nebo webová stránka, nebo jak tomu budeme říkat, je dělaná pro webový prohlížeč, takže by v prohlížeči měla správně fungovat. Zajímalo by mě, jestli tvůrci Horizon Go o tomto problému ví, přeci pokud něco nefunguje jak má, tak se to snažím napravit, ale tady tu snahu o nápravu nějak nevidím.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Modem Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...