Jump to content

Horizon Go

Anonym
 Share

Recommended Posts

V 18. 6. 2020 v 15:21, westik napsal:

Děkuji a dá se to pořešit nějak? Telefony kupovány v Datartu.

Nejlépe se to asi dá pořešit  nákupem certifikovaného zařízení. Jinak na GooglePlay existuje aplikace "DRM info" která zobrazí jakou certifikace zařízení splňuje (nic/L1/L3). Při příštím nákupu ověřit předem, že je podpora přítomna a nebo se začít modlit, ať se to přestane používat.

V 19. 6. 2020 v 8:54, Tube napsal:

Mam doma Xiaomi box 3 i S (4), oba jsou bez ethernetu a na 2,4 GHz (podotknu, ze v panelaku), ani 5GHz nemam problem. Netflix v 1080, iVysilani v 1080, Youtube v 1080, filmy po siti z NAS v 1080, vse beha. Jedine co, tak je oproti Nvidia pomalejsi a nedaji se na nem hrat vsechny ty hry. Ale kvuli her ho nemam, supluje mi jiz nefunkcni smart funkce ve starsich LG TV

NVidia disponuje  AI upscalingem,  o kterém si MiBox může nechat zdát leda vlhké sny.  Ta krabička je víceméně hardwarově sto let za opicemi a je 2-3  předražená proti stejné necertifikované číně, jen má to DRM....

A proč používat místo WiFi kabel - proto, že to nechává WiFi průchodnější pro ostatní uživatele sítě.  Uznám, že vzhledem k poměrně  nízkému bitrate (a tím i vcelku nic-moc kvalitě TV) to není až takový problém s HorizonGO  a s dobrým 4x4 MU-MIMO routerem to bude brnkačka, ale pro velký bitrace 4K Netflix-u je kabel větší tutovka, když další hrají členové nějaký hry...

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Komfort
  • vlastni odkoupeny modem
  • Brno

Nvidia AI upscaler je hlavne marketing.. s kvalitou je to uz horsie, videl som artefakty pri upscale SD -> 1080p a ziadne nastavenia nepomohli.. k urovni madVR to ma este velmi daleko, aj AppleTV 4K ma lepsi upscaler.

• 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava

Proč je lepší kabel než WiFi vím, jen píšu že ani v paneláku na 2,4 GHz nezaznamenávám obtíže. 4K nemám, nevlastním zatím 4K TV, protože mám televizi s podporou DVB-S/S2 a mám kartu Skylink přímo v TV, tudíž mě zatím nic nenutí k výměně televize. Obě krabičky jsem koupil z číny, první za 1000, druhou za 1200. Mám ještě TANIX TX3 mini (za 790,-), má občejný android, jako v tabletu. Nemá certifikaci na obchod play, a bez myši je ovládání pak téměř nepoužitelné

• Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh

Citovat

Nemá certifikaci na obchod play, a bez myši je ovládání pak téměř nepoužitelné

Docela by mě zajímalo, jak HorizonGO funguje bez 'airmouse' ??  - nemám Xiaomi - ale čistě od pohledu na funkčnost aplikace mě přijde, že zrovna tato apka není na AndroidTV nijak uzpůsobena a bez airmouse jen s kurzorovými tlačítky to asi nebude žádná slast ?

A má tu vlastně někdo zkušenosti se side-load  apk-y do Android televize - funguje to na nějaké použitelně ?

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Komfort
  • vlastni odkoupeny modem
  • Brno

• 3 weeks later...

Zdravím, dá se někde najít seznam zařízení, na kterých jede Horizon GO? U HBO GO to vidět je, ale tady to nenacházím - ani v tom uživatelském centru. Koukal jsem včera na TV v PC a najednou mi vyskočilo Chyba souběžného přehrávání a že byl překročen max. počet současných diváku.

• Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA

Tak na tohle trpel a dodneska trpi i Skylink live TV. Zvlastni ne, ze se tak tomu deje jen u snizene kvality obrazu, kvuli pripojeni. Zaznamenal jsem to casto na sluzebnich cestach, kdy se pripojiju tabletem na wifi v hotelich.. 

Ale u Horizon Go mi to udelalo jen jedno. Tam mi spis stale vadi, ze to v pulce poradu napise, ze nelze prehrat a cislo chyby

• Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh