Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, tomus napsal:

Tak já bych předpokládal,že české UPC bude mít na tuto aplikaci nějaký čas technikou podporu ze strany LGI,než  Vodafone zprovozní nějaký vlastní systém, přece není možné jet další co já vím rok,dva, na neaktualizovane aplikaci a vymlouvat se že s tím nelze nic dělat. 

Kdyby to napsal nějaký nováček, tak bych tu naivitu chápal, ale ty? Jak dlouho se už UPC vymlouvá, že nejde nic dělat s řazením programů na cihle nebo se zobrazením série a čísla dílu v EPG u seriálů? Nějaký rok nebo dva je prd, navíc teď mají nezpochybnitelný argument, že už do toho nemůžou mluvit, protože se změnil vlastník...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mblatny
V 17. 10. 2019 v 11:46 PM, tomus napsal:

K TV tarifum odjakziva (krome TV Start), k internetovym tarifum zdarma neni, ale jeden cas pamatuju ze u tarifu 300 a 500 nakratko byl.

Myslím, že tomu tak není, objednal jsem si Horizon Go někdy v roce 2017 a byla to placená služba (25 Kč / měsíc, první tři měsíce zdarma, resp. za 1 Kč). Měl jsem jak TV tarif (Klasik), tak internetový tarif (200+).

Teď se Horizon Go dodává zdarma ke všem TV tarifům. Zajímalo by mne ale, odkdy - nedávno jsem čirou náhodou zjistil, že těch 25 Kč  měsíčně stále platím. A na můj dotaz, proč mi to účtují, mi opravili nastavení služeb a teď už to na vyúčtování nemám... Tak by mne zajímalo, kolik měsíců jsem to platil zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že tarif Klasik není to samé co tarif Klasik vč. Horizon Go nebo Klasik k internetu vč. Horizon Go. Jsou to různé tarify jen mají podobný název a stejný obsah kanálů v DVB-C. Mají většinou i rozdílnou cenu, dají se různě kombinovat s dalšími službami resp. většinou ty starší tarify se již kombinovat nedají a je nutné přejít na nové portfólio služeb.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Vodafone před několika týdny spustil novou televizní aplikaci pro mobilní zařízení pod názvem Vodafone TV, myslím, že tato aplikace by docela pravděpodobně mohla časem nahradit aplikaci Horizon Go. 

Vodafone TV je kromě Česka, dostupná i v dalších zemích, v Maďarsku, Rumunsku, Řecku, Itáli.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.vtv.cz

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...