Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Provozovat TV v cizí síti je vždy s rizikem, že to nebude fachat, zákazníci budou naštvaní a TV operátor bude řešit stížnosti. Proto taky KUKI funguje pouze v partnerských sítích a nenabízí se jen tak všude. Skylink má pak LIVE pouze jako doplněk k SAT a bez garance. UPC to tedy dělá zcela správně. A firmy jako DIGI a další sestava všemožných "lepších, sledovacích, networkových" apod. rádobyoperátorů, to je škoda mluvit. Když to fachá, tak OK, ale jak je problém, tak se zákazník ničeho nedomůže a TV operátor svádí vinu na ISP a ten s tím nechce mít nic společnýho, protože to sám neposkytuje a tak pořád dokola. Toto nebrat.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám odzkoušené 3 služby všechny byly bez problémů. Ovšem stále je pro mne pohodlnější mít CAM s kartou. Určitě bych do budoucna ocenil mít Horizon Go i v Android TV, které nabídne zpětné zhlédnutí a se kterým jsem i přes mobilní data neměl negativní zkušenosti a byl jsem mile překvapen s funkčností navzdory všem stížnostem. Vše tedy probíhalo přes APP z Windows store + mobilní data. Třeba to vedení Vodafone vidí jinak to už je na jejich rozhodnutí pustit sólo Horizon ven pro zákazníky cizích internetových poskytovatelů. Za mě určitě aspoň HG do Android TV. 😏

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník westik

Taková drobnost, horizon go funguje i mimo EU i když tvrdí že ne. Jsem v Tunisku, nic jsem s apk nedělal a normálně se dívám jako doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Puntík

Kdy konečně UPC pochopí že lidé chtějí zpětně koukat na dokumentární, filmové a dětské kanály. Nechápu když konkurence nabízí zpětné zhlédnutí u všech stanic, proč u UPC nyní Vodafone to nejde. Doufám že pod Vodafone dojde k brzkému rozšíření této funkcionality i na ostatní stanice již brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djradek81@gmail.com
V 6. 9. 2019 v 7:14 PM, becvys napsal:

No mám odzkoušené 3 služby všechny byly bez problémů. Ovšem stále je pro mne pohodlnější mít CAM s kartou. Určitě bych do budoucna ocenil mít Horizon Go i v Android TV, které nabídne zpětné zhlédnutí a se kterým jsem i přes mobilní data neměl negativní zkušenosti a byl jsem mile překvapen s funkčností navzdory všem stížnostem. Vše tedy probíhalo přes APP z Windows store + mobilní data. Třeba to vedení Vodafone vidí jinak to už je na jejich rozhodnutí pustit sólo Horizon ven pro zákazníky cizích internetových poskytovatelů. Za mě určitě aspoň HG do Android TV. 😏

Odpověď od vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá.

Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou.

Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO.

Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV.

Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn

V 22. 8. 2019 v 10:42 AM, becvys napsal:

Jak už jsem tu někde psal. Horizon go už dávno mohla být na Smart Tv včetně Android TV a UPC mohla aspoň získat zákazníky, kteří využívají internet konkurence a mít další profit z TV. Stejně jako Kuki, Digi tv, Skylink, sledovani tv, Lepší tv a dalších, kteří se rozrůstají jako houby po dešti.🙂

Odpověď vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá.

Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou.

Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO.

Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV.

Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevadí, alespoň máme do budoucna jasno. Svým způsobem jsem si to již vyřešil mini PC Intel Nuc - HDMI TV a APP z windows store jak Horizon GO tak konkurenční IPTV služby...  Díky 😏

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

V poslednej dobe som si vsimol ze niektoré športové programy v Archive nejdu pozriet.

Dost ma to rozčuľuje, naco je ten Archív? 

Napr vcera na rtvs2 futbal EL SLOVAN BESIKTAS,alebo aj magazin EL minulu sobotu na rtvs 2. Píše ze program nwjde spatne prehrat...

Ide tu o nejake športové práva na spatne pozretie na EL? 

Alebo technický problém?  Dost nepríjemné, a najradsej by som asi okamzite od upc odisiel..

Toto ma vie silno rozculit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...