Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
 

Testoval jsem a fungovalo mi ve všech okolních státech.

Jak presne jsi to testoval? Tos opravdu fyzicky objizdel okolni staty, nebo to bylo jen pres nejakou proxy/VPN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Hm,me to nejede,ale nechapu kde muzu mit chybu.Normalne spustim Horizon,prihlasim a kdyz kliknu na porad ,tak se mi vzdy objevi,tento porad nemuzete sledovat mimo uzemi CR.

Myslel jsem ze to ma fungovat stejne.Nevim co bych mel nastavit jinak.

Koukam na tabletu(Hbo go,je v pohode).

Zkousel jsem naposled ve stredu.Na hotelu v Dortmundu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem preco je tato otazka vo vlakne Nove stanice, mozno by to mohol @David - UPC presunut do vlakna Horizon GO.

Ale k otazke - mate najnovsiu verziu aplikacie Horizon GO (alebo aspon verziu nie starsiu ako 3 mesiace)? Starsie verzie su samozrejme stale blokovane mimo uzemia CR.

Ak ano, mozete pripadne napisat aku mate IP adresu na tom hoteli? Lebo obcas sa stava, ze IP nie je spravne priradena krajine a preto to nemusi fungovat. Overit sa to da napr. na https://www.maxmind.com/en/home

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

V tom se az tak nevyznam.Mam verzi Horizon 2.3.27.Predpokladam ze se aktualizuje spolecne se vsim v tabletu.

O IP adrese nic nevim.Predpokladal jsem ze to bude fungovat normalne jako HBO Go,kam se na hotelu normalne prihlasim a nemusim zadne nastaveni ani IP adresy zjistovat.

Zkousel jsem cca. na 10 hotelech a HBO bez problemu,jen Horizon Lituje.Tak asi zustanu u Youtube.

Spis jen mě zajimalo,jestli aplikace funguje po cele EU.

Jak vydim z odpovedi tak ano,takze si to buduresit u sebe.

Dik za potvrzeni ze vam funguje v zahranici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verzia 2.3.27 je podla http://mobile.softpedia.com/apk/horizon-go/2.3.32+Prod/ z 20.3.2018, teda je to verzia, ktora este nie je odblokovana aby fungovala mimo CR.

Prva verzia bez geoblokacie je 2.3.28, a ako pise @Marek-26 najnovsia verzia je 2.3.32, teda odporucam aktualizaciu a verim, ze ta Vam bude fungovat v celej EU :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jen malý dotaz - využívám službu Horizon Go, jak na hlavní televizi v obýváku, tak na PC vedle v místnosti. Co mě ale přivádí k šílenství, že téměř po každém zapnutí počítače a spuštění TV průvodce, se musím stále znovu a znovu přihlašovat, i když pravidelně zaškrtávám funkci trvalého přihlášení. A stejně se musím po zapnutí znovu přihlásit...Kde je chyba? Proč ta služba trvalého přihlášení nefunguje, tak jako u jiných webů? Já vím, že je to možná prkotina, samotné přihlášení netrvá víc než pár vteřin, ale mě to docela rozčiluje. Proč u takové mega firmy jako je UPC, je nefunkční tak jednoduchá věc, která je běžná u většiny ostatních webů? Upozorňuji, že problém nebude v mém PC, u všech ostatních serverů které navštěvuji tenhle problém nemám...  Máte někdo podobnou zkušenost?

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon Go, a funkce zpětného shlédnutí je bez debaty skvělá věc. Problém ovšem je, že ne vždy funguje tak jak má. Často  se stává, že zpětné shlédnutí vůbec nejde spustit, do nekonečna se tam točí to "kolečko", a v lepším případě to napíše, že to máte zkusit znova. U zpětného sledování mi taky vadí přetáčení, ať už dopředu, nebo dozadu. Po opětovném spuštění se to seká, obraz se zastavuje a chvíli jde jen zvuk,  a to několikrát za sebou. Celé sekvence pořadu jsou tím pádem vynechány. Někdy se to kousne úplně, a je nutné to celé spustit znova. Prostě, myšlenka skvělá, ale mouchy rozhodně vychytané nejsou.... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...