Přejít na obsah

Dálkový ovladač STB Vodafone


toni007
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

Je to tak, funkce HDMI CEC oficiálně podporovaná není, ale je poměrně dobře fungující náhradní varianta, na kterou už tady odkaz padl: https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/

  • Souhlasím 1
  • Zmatený 1
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu řeč o tom DO, přestalo mi na něm fungovat ovládání hlasitosti. Na pobočce v TP mi ho sice vyměnili za jiný, ale fungovalo to necelý měsíc a už to opět nejde. Má s tím někdo podobnou zkušenost, nebo mám jen já takovou smůlu, že se objevila stejná závada? 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není ta chyba v ovládání hlasitosti způsobená třeba tím, že ten ovladač máš napárovaný s neexistujícím televizorem ?

ovladač potom namísto ovládání interního zvuku set-top boxu, ovládá hlasitost přímo v televizoru a pokud máš tedy jinou značku televizoru než se kterou je to napárované, tak ovládání hlasitosti zvuku nefunguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

Je to tak, funkce HDMI CEC oficiálně podporovaná není, ale je poměrně dobře fungující náhradní varianta, na kterou už tady odkaz padl: https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/

Hdmi cec má mnoho funkcí, takže nelze moc považovat za náhradu to, že dálkový ovladač po spárování umí k TV vysílat volume plus a minus.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomusTím to myslím nebude. Spárovat DO s televizorem jsem se pokoušel bezprostředně po výměně STB za cihlu, což je už docela dlouhá doba. Tehdy se to nepodařilo (mám tel. Finlux a tento model nejspíš nespolupracuje), takže jsem přesně podle návodu spárování zase zrušil a od té doby to znovu nezkoušel. Po celou dobu ovládání hlasitosti normálně fungovalo a přestalo to samo od sebe, aniž bych s tím něco dělal. Po výměně ovladače na pobočce to zase normálně fungovalo, ale jen necelý měsíc. Tlačítka zesílení a zeslabení hlasitosti znovu najednou přestaly reagovat., takže teď je nutné zvuk regulovat ovladačem TV: 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, RichardHorcic napsal:

Tehdy se to nepodařilo (mám tel. Finlux a tento model nejspíš nespolupracuje), takže jsem přesně podle návodu spárování zase zrušil a od té doby to znovu nezkoušel.

No, zítra tedy znova zkusím. Jinak asi další návštěva pobočky a výměna...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě EPILOG k mému původnímu problému... mimochodem doteď se nikdo nevyjádřil ani z Vodafone ani tady z řad uživatelů - takže možná veřejné tajemství ? - na

jakou vzdálenost funguje DO u standardního STB... Já jsem při své asi 30.návštěvě pobočky vyměnil STB v rámci reklamace za nový a ejhle - funguje to úplně stejně blbě !!!

takže se vracím zpět k původnímu příspěvku, je vůbec možné aby v 21.století fugoval DO na vzdálenost na 2m ???    BUDOUCNOST JE ÚŽASNÁ (cituji Vodafone z krabičky

těchto nefunkčních krámů... ) takže mě tímto Vodafone zlomil k pořízení STB Premium a já zde mohu zodpovědně prohlásit, že varuji všechny před pořízením toho standardního !

Upraveno uživatelem toni007
  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...