Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

@kautskymJenže toto něktěří nechápou.Jenom já,já,já.Když se jim to nelíbí,at zvednou telefon a domluví se jak @Ivo Mašek,nebo at přejdou ke konkurenci,nebo počkají,až je VF převede na nový tarif.

před 2 minutami, pol241 napsal:

Jak jsem již psal mám nabídku KOMPLET a Nova sport 5 a 6 naladím a běží mi, takže u mě programy přibyly u do staré služby (stávající)

To není reakce na váš příspěvek

Upraveno uživatelem namec
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ivo2003 napsal:

Pokud se chystá přechod na nové balíčky a tarify, tak je logické že nově přidané programy nebude dávat i do současných starých tarifů, které už budou končit.

Logického na tom nevidím vůbec nic. Pokud si v jakoukoliv dobu objednám balíček/tarif, který dle proklamace obsahuje kompletní programovou nabídku, tak má zůstat kompletní po celou dobu jeho platnosti. Pakliže již není možné toto zajistit, je nutné nejdříve vypověděť stávající smlouvu a nabídnout nový tarif. Toto by mi přišlo logické a hlavně férové.

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíte, já zase nerozumím tomu, když budu zákazníky stejně převádět, proč to nepustím všem. Minimálně do nabídky "komplet". O to víc mám potom z pozice vodafone lepší výmluvu, proč potřebuju zdražit...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, MacLuke napsal:

Logického na tom nevidím vůbec nic. Pokud si v jakoukoliv dobu objednám balíček/tarif, který dle proklamace obsahuje kompletní programovou nabídku, tak má zůstat kompletní po celou dobu jeho platnosti. Pakliže již není možné toto zajistit, je nutné nejdříve vypověděť stávající smlouvu a nabídnout nový tarif. Toto by mi přišlo logické a hlavně férové.

A přesně toto VF dělá.Díky tomu,že nemá 1000 zákazníků,ale +100 tisíc zákazníků,tak ten přechod na nové tarify bude chvíli trvat a nejde to udělat ze dne na den

 

před 9 minutami, ToMiR napsal:

No vidíte, já zase nerozumím tomu, když budu zákazníky stejně převádět, proč to nepustím všem. Minimálně do nabídky "komplet". O to víc mám potom z pozice vodafone lepší výmluvu, proč potřebuju zdražit...

Třeba podmínka Novy?

 

Život je strašně krátkej na to,aby se člověk zabýval pseudoproblémy,když možností,jak to vyřešit je mnoho.

 

Upraveno uživatelem namec
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, MacLuke napsal:

Logického na tom nevidím vůbec nic. Pokud si v jakoukoliv dobu objednám balíček/tarif, který dle proklamace obsahuje kompletní programovou nabídku, tak má zůstat kompletní po celou dobu jeho platnosti. Pakliže již není možné toto zajistit, je nutné nejdříve vypověděť stávající smlouvu a nabídnout nový tarif. Toto by mi přišlo logické a hlavně férové.

Jenže balíček komplet znamenal x kanálů a z toho x v HD. To, že v nějakou dobu obsahoval úplně vše neznamená, že když v budoucnu nebude, je to v nepořádku, pokud počet kanálů neklesl pod avizovaný.

  • Děkuji 1
  • Zmatený 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase se ten balíček neměl nazývat Komplet.Taky jsem tyto problémy řešil.Proč se ta a ta stanice přidala pouze do toho a toho balíčku a nepřidal se do Kompletu.Ale bylo to v době UPC a nebylo avízováno,že staré balíčky budou končit a zákazníci budou postupně převedeny na nové

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekneme si narovinu  UPC už není    trvale slevy skonči co jsme si objednali       proto udělali novou nabidku     kdyby to nebyla právda  tak Vodafone přejmenuje pouze  misto komplet dají nazev ALLinONE          trvala sleva stale běží                     ale Vodafone udělali tak že musíš  jit na zakladní nabidku pak si vybrat baliček ALLinONE     za 620              ////         nebo co mám já Tv klasik bych mě zustalo      baliček sport za 99 mě to zvyši na 150   kdybych měl tam slevu  tak mě strhanou  ze 150  napřiklad na 110 kč                            

 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pol241 napsal:

Nevím jak Vám, ale já mám nabídku komplet nepřecházel jsem pod All jsem zatím nepřešel a Nova sport 5 a 6 mi normálně jede. Je to náhrada za Nova Cinema a Action v SD. Takže pro mě super

A funguje vám to na CA modulu i STB (který máte)?

Vypadá to, že ty NS 5,6 fungují v Kompletu na platformě Conax ..

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...