Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

https://telly.cz/telly-prida-kanaly-nova-sport-5-a-6-s-prenosy-formule-1-a-motogp/

Kanál Nova Sport 5 bude dostupný v Telly balíčcích Sport, Střední a Velký. Zájemci o Nova Sport 6 jej najdou v balíčcích Sport a Velký. Spuštění je naplánované na 29. února, aby diváci viděli již první Velkou cenu Formule 1.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ retron Taky si platím elektriku a plyn, přičemž se tyto dvě věci v něčem překrývají, např. že na obojím mohu vařit. Ale na druhou stranu zase každá z těch věcí má něco navrch, což je důvodem, že mám obojí. Totéž u kabelovky a třeba satelitu (můj případ), kdy kabelovka je na všech TV v bytě a satelit jenom u jedné a důvodem satelitu jsou SK programy, co na kabelovce nemám, ale i tak je jak u kabelovky, tak u satelitu spousta stanic stejných (mimochodem to má i výhodu, že když jedna služba nefunguje, tak použiji druhou). Takže to ber v případě NS 5+6 stejně, prostě budeš mít víc služeb současně.
Putovat mezi operátory je pak pochopitelně každého věc, ale kdo se trochu pohybuje v daném prostředí, resp. kdo již je sám "televizní turista", tak dávno zjistil, že počáteční euforie z "nového" operátora časem vyprchá, protože se zákonitě objeví nějaké nedostatky a nakonec to nezřídka vede k tomu, že je člověk akorát naštvaný, že vůbec někam přecházel a nenechal si co měl dřív.

@Peno Napsal jsem to nepřesně, moje reakce byla na tato slova: "Vám možná přijde normální, mít padesát operátorů a streamovacích služeb najednou, ale většině lidí opravdu ne.", kdy se bavit o nějaké většině je irelevantní, pokud člověk nemá nějaká hodnověrná čísla. Zbytek ohledně placení víc služeb viz odstavec výše.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to irelevantní, když nemáte jasná data. Tak proč se nám snažíte vnutit vaše vlastní domněnky, vycházející zjevně jen z toho, že vy to tak děláte. Já mohu vyjít ze svého okolí, kde ti, co si nějakou televizní službu platí (a kterých je, což se budete se svým přístupem také divit, menšina, protože většině buď stačí DVB-T, nebo lineární televizi už ani nesledují), platí jen jednu službu a nic víc. Neznám v mém okolí nikoho, kdo by si těch služeb platil víc. Takže tolik k vašim "přesným číslům". Ale, abych nebyl pochopen špatně, netvrdím, že takový lidé neexistují. Jistě existují i další lidé jako vy, ochotní platit více služeb. Jen já jsem takového člověka ještě osobně nepotkal. Jen vás tady na fóru.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.ShitlerŘekl bych, že tu hodně projektuješ svoje pocity a potřeby do jiných. Já jsem už takhle přecházel mezi různými operátory nespočetně a je mi to úplně šumák. Nejhorší na tom je, když člověk musí na pobočku, pokud nejde výpověd / uzavřít smlouva elektronicky / po telefonu. Jestli je pak jiná aplikace je mi celkem šumák, žádné funkce kromě zapnutí live TV (a možná občas zpětného shlédnutí) od poskytovatele / jejich aplikace nechci a nepotřebuji (jedna aplikace či STB větší hrůza než druhá - je to jako návrat do nejhorších časů vývoje mobilních aplikací / operačních systémů, vše laguje, UX žádné, škoda mluvit - i do TV programu se raději podívám na tabletu než v těhle výtvorech).

 

4 hours ago, retron said:

Dobře, ale pak zase proč platit něco na co nekoukám, resp. kde není programová nabídka, kterou požaduju,  případně 90% obsahu, který se překrývá, trochu nesmysl ne? A dnes, kdy to opravdu není o "drátech", ale spíš nabídka vs. cena, tak opravdu není problém migrovat několikrát do roka. A když je to v Maďarsku normálně v terestriálu případně na satelitu grátis (DF1, servus.tv), tak to zase asi tolik nestálo.

Přesně. Dnes je ten přechod zcela normální věc - nabídka vs cena. Jediná komplikace pro mne zde u VF bylo pouze to, že budu muset vrátit STB 🙂 Otrava, ale než platit zbytečnou službu, tak tu jednu cestu na pobočku zvládnu 🙂 

7 hours ago, Peno said:

Nemáte pravdu, ani náhodou. Naopak, znám lidi, kteří od O2 odešli po té, co vyřadili Sport 1 a 2 a oni tak přišli o F1. A právě ty se teď nepochybně snaží O2 dostat zpět a k tomu, jako bonus, i další fandy F1 a motorek od jiných operátorů. A upřímně, ono jim to, bohužel, vychází.

 

Vám možná přijde normální, mít padesát operátorů a streamovacích služeb najednou, ale většině lidí opravdu ne. Na rozdíl od vás, já nevydělávám miliony, abych si něco takového mohl dovolit. Resp. abych byl úplně přesný (ne, že by vám do toho něco bylo, ale nestydím se za to) já momentálně nevydělávám vůbec nic, protože jsem doma s našimi třemi dětmi, takže žijeme jen s manželčina platu a musíme si tedy sakra rozmýšlet, za co ty prachy utratíme. Já teď kvůli F1 asi pořídím Skylink Live TV k VF, ale budu muset ušetřit jinde, takže holt zruším Netflix a Voyo. Ale je to pro mě jen dočasné a budu muset najít jiné, trvalé, řešení, které nevyžaduje placení dvou, prakticky identických, služeb najednou.

Tak to se vám upřímně divím, Voyo jsem nikdy neměl, Netflix tvorbu nijak extra nemusím (čest vyjímkám - jednou za půl roku si to zapnu a podívám se na těch několik věcí, co mě zaujalo), ale pořád bych si raději platil Netflix než 2x TV od dvou poskytovatelů, kde se většina překrývá. Ale každý podle svých priorit, jak píšete. Jen se tomu divím 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Taky si platím elektriku a plyn,

tvl ty si demagog

jinak bych řek, že to Telly vyřešila za všechny, nabízí oba kanály a funguje na všem např. i na AppleTV

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že tady jde snad o život, nevidět nějaké formule. Předtím to bylo pořád Premier Sport, Premier Sport, Premier Sport. Teď zase F1, F1, F1. Co příště, kuličly?

A ti co tu bečí, že na to nemají. No tak se s tím holt budou muset smířit, že nemůžou mít všechno. Taky nemám všechno, co bych chtěl.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, r2d2 napsal:

Tak to se vám upřímně divím, Voyo jsem nikdy neměl, Netflix tvorbu nijak extra nemusím (čest vyjímkám - jednou za půl roku si to zapnu a podívám se na těch několik věcí, co mě zaujalo), ale pořád bych si raději platil Netflix než 2x TV od dvou poskytovatelů, kde se většina překrývá. Ale každý podle svých priorit, jak píšete. Jen se tomu divím 🙂 

No, Voyo jsem začal platit jak se Nova hádala s UPC, což vedlo k vyřazení Nova Sport a nějak jsem ho dál platil tak nějak automaticky. Ale jsou tam zajímavé věci pro děti i manželku. Ale mít to nemusíme. Netflix platím hlavně kvůli anime, protože po Crunchyroll je to ze služeb dostupných v Česku asi to nejlepší, co může anime otaku mít. A pak taky kvůli Star Treku, ale ten už se prakticky přestěhoval na SkyShowtime, takže tento důvod už pro mě padl. A děti si tam taky najdou zajímavé věci, i když pro ně je škoda, že jsou u těchto dětských věcí dost na štíru s dabingem. Ale zase, naučí to děcka angličtině 😁

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji to tady už nějakou chvíli a musím říct, jak mě Vodafone v mnoha ohledech štve, tak tady jsem na jejich straně a plně je chápu. Nova, svým způsobem, degradovala programy Nova Sport 1 a 2 (odebráním Moto GP), přičemž za ně chce plnou cenu, a nově chce další peníze za stejnou službu + navíc za F1. Programy Nova sport 1, 2, 3, 4 (ani nevím, jestli VF všechny vysílá) pro mě aktuálně mají 0 (nulovou) hodnotu. Totéž platí pro Sport 1 a 2. Já osobně bych těchto 6 programů vyměnil za ty nové 2. Další službu si platit nebudu a není to proto, že bych si to nemohl dovolit, ale z principu. Už teď přepínám programy max. do předvolby číslo 12 (na TV s vlastním řazením programů, STB leží ve skříni od té doby co ho přinesli) a to mám službu Komplet. Mimo F1 a  Moto GP bych si vystačil i obsahem dostupným v DVB-T. Asi si objednám další filmy na Blu-ray, teď na ně konečně budu mít víc času.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kennyPro mě je to úplně stejná situace. Pochybuji, že se na Sport 1/2 ještě nekdy zapnu, dokud bude F1/MotoGP na Nova Sport 🙂 

  A na zbytku Nova Sportu jsem sledoval pouze občas NASCAR (ale to se stejně moc nedalo - v půlce případů to Nova vysílala pouze ze záznamu - to už pak můžu počkat do středy a podívat se na oficiální záznam na Youtube :))

Plný souhlas s Bluray, zvlášť těm 4K se nemůže žádná televize ani streaming vůbec rovnat. Bohužel jsou pořád celkem drahé.

5 minutes ago, Peno said:

No, Voyo jsem začal platit jak se Nova hádala s UPC, což vedlo k vyřazení Nova Sport a nějak jsem ho dál platil tak nějak automaticky. Ale jsou tam zajímavé věci pro děti i manželku. Ale mít to nemusíme. Netflix platím hlavně kvůli anime, protože po Crunchyroll je to ze služeb dostupných v Česku asi to nejlepší, co může anime otaku mít. A pak taky kvůli Star Treku, ale ten už se prakticky přestěhoval na SkyShowtime, takže tento důvod už pro mě padl. A děti si tam taky najdou zajímavé věci, i když pro ně je škoda, že jsou u těchto dětských věcí dost na štíru s dabingem. Ale zase, naučí to děcka angličtině 😁

Na anime to chapu i ten star trek (ale ano, bohužel se to přesouvá na SkyShowtime - navíc se zhoršením kvality). Vůbec SkyShowtime mě přišla jako nejhorší streamovací služba u nás - aplikace zabugovaná, stream se odpojoval, Dolby či 4K podpora zcela minimální. A stejně jsem teď pořídil TNG a ENT na Bluray (což je i proti Netflixu zlepšení kvality) 🙂 

32 minutes ago, cvancara said:

Začínám mít pocit, že tady jde snad o život, nevidět nějaké formule. Předtím to bylo pořád Premier Sport, Premier Sport, Premier Sport. Teď zase F1, F1, F1. Co příště, kuličly?

A ti co tu bečí, že na to nemají. No tak se s tím holt budou muset smířit, že nemůžou mít všechno. Taky nemám všechno, co bych chtěl.

O život nikomu nejde, jen o normální tržní chování spotřebitele. Nebo vy si platíte služby do nekonečna, i když pro vás ztratí hodnotu ? To, že máte jiné priority je zcela v pořádku, pokud vám nabídka vyhovuj, tak se ji držte dle libosti 🙂 

 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Peno Zatím tady vnucuješ svoje myšlenky jenom ty sám a plácáš cosi o většině, když v reálu víš kulový. A že vycházíš ze svého okolí je sice hezká věc, ale v globálu úplně o ničem, protože tvoje okolí je možná pár (desítek) lidí, což v počtu statisíců u operátorů nehraje naprosto žádnou roli.

@r2d2 Popisuji jednak svoji osobní zkušenost a hlavně - když chce někdo přejít jinam, tak proč sakra nepřejde a místo toho tady vyskuhrává týdny někde v diskuzi? To si fakt myslíš, že si nějaký operátor sedne na zadek z těch pár lidí, co tady demonstrativně šermují s odchodem v domnění, jak se operátor hned postaví do pozoru a začne podělanému O2 sypat milióny za nějakou F1 nebo motorky, kde je sledovanost na úrovni statistické chyby (pravda, možná o trochu větší, abych nekřivdil)? Chce to spadnout nohama na zem.
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...