Přejít na obsah

Premier Sport 3


Beris
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Kdy zařadí Vodafone do své nabídky Premier Sport 3? Vypadá to, že UFC bylo definitivně přesunuto na tento program! To by pro mně byla poslední kapka, abych přešel ke konkurenci!

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jdu hledat odpověď na to, proč nejsem schopný najít UFC na PS1, PS2 živě 🙂

No, pokud nepřidají do sport balíčku Nova Sport 5 & 6, respektive alespoň NS5 kvůli F1, tak nazdar. 
Sice naprostá většina technických problémů, kvůli kterým jsem chtěl v minulosti odejít už nemám, tak k čemu mi to je, když tam nemám na co koukat...

Jako jasně, ty televizní stanice s tím strašně šachujou, ale to mi je jako zákazníkovi upřímně jedno...

  • Premium
  • Super+
  • Sport
  • Vodafone Station
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj všem, já UFC živé přenosy řešil přímo s pracovníky Premier Sport a zjistil jsem, že zápasy UFC byly přesunuty na program Premier Sport 3 a to hlavně proto, aby měli zákazníci televize Telly jistou exkluzivitu. Na Premier Sport 1 budou zápasy možné sledovat vždy v neděli večer kolem 22hod. Vodafone skutečně o zařazení Premier Sport 3 a 4 zatím neuvažuje, pravděpodobně proto, že by musel sáhnout do kapsy a zaplatit Slovákům za tyto dva kanály. Dost tomu nerozumím, jelikož těch lidí co odejde třeba k O² TV kde tyto kanály jsou, bude celkem značný, ale to asi nikomu u Vodafonu nevadí. Také jsem chtěl odejít k O² a zatím jsem zůstal, jelikož jsem dostal slevu na sportovní balíček, ale stejně zvažuji, že kompletně odejdu, protože ta touha pustit si v neděli v noci nebo hned ráno UFC je silnější než sleva na sportovní balíček. Někdo by si měl ve Vodafonu uvědomit, že bychom si raději za kanály Premier Sport 3 a 4 připlatili, než dostali slevu na něco kde není to co chceme. Bohužel tady asi neplatí, že je zákazník náš pán, škoda.

  • Super DSL
  • Red Basic+
  • Základní, Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Jablonec nad Nisou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí s mi vaše tvrzení, že odliv zákazníků bude značný, to jako 1000, 2000, 5000? 

Nezlobte se, ale to VF ještě na nezařazení ušetří. Protože jak jsem psal jinde, Premier Sports chce určité nižší desítky korun za KAŽDÉHO zákazníka s patřičnou nabídkou ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době se to tady jenom hemží novými profily, co skuhrají o sport a hned to doplní poznámkou, jak budou odcházet a spolu s nimi i velká část zákazníků, když jim VF nevyjde vstříc. Pokud se vynechá, že to asi bude jeden a ten samý primitiv (možná dva různí), tak je hlavně dobré se podívat na tu "úchvatnou" sledovanost sportů, kde jsou všechny tyto sportovní stanice někde v kolonce "ostatní", spolu s desítkami dalších stanic jiných žánrů a celkově ta sledovanost těch všech dělá kolem 10%. Prakticky jediný sport, který sledovaností vyčnívá, je ČT4, a to u Olympiády a MS v hokeji (když se hraje o postup nebo finále), jinak je to prostě bída a sotva to bude operátorům nějak trhat žíly. Jiná situace je samozřejmě u Canal+, který pokrývá celou Evropu, kde už třeba fotbal svoje početné diváky má, takže se mu vyplatí koupit evropská práva a pak to automaticky zpřístupnit i v ČR.
  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...