Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

Je to tak jednoduché. 

Udělat tovární nastavení, poté nastavit jen nějaký základ a zkusit stáhnout Vodafone TV, přihlásit se a vyzkoušet. 

 

Pokud jde o MDZ 16 AB, dle Google na tom byl z výroby Android 6.0. Co je na tom dnes? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 10. 2023 v 6:22, Martin - Vodafone napsal:

Hezké ráno, @radosto, mrzí mě, že se musíte hned ve svém prvním příspěvku takto vyjadřovat o naší podpoře LGBT+ lidí 😞 Co se ale týká té podpory aplikace pro Samsung, tak jak už zde několikrát padlo, aplikaci v nabídce máme. Bohužel jste ale neuvedl žádné další informace, tak můžeme jen těžko hádat, kde je přesně chyba... Obecné informace k podpoře Vodafone TV na chytrých televizorech pak máme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Pokud evidujete nějaké potíže s přehráváním, můžete nám kdykoliv zavolat na 800 77 77 31, rádi se na to s vámi podíváme.

Je fajn, že se okamžitě věnujete problému... No, já to rozmazávat nechci. Mne jenom zajímá problém, který tu byl zmíněn také. Vodafone TV nejede na MacOS. Když jsem se před 2 lety tázal proč to tak je, bylo mi sděleno, že to prakticky dolazujete a nejpozději do půl roku bude vše OK. Není. Proč? Jaktože UPC fungovala bez problému?

  • 250 Mb/s
  • 1 GB
  • Komfort
  • mobil
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobré ráno, @dcart, podporu MacOS máme v plánu a mrzí mě, pokud jsme vám sdělili nějaký termín, žádný konkrétní jsme opravdu stanovený neměli. Pořád platí, že s MacOS do budoucna počítáme, ale zatím nedokážeme potvrdit, kdy to bude. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 26. 10. 2023 v 18:21, Technikus napsal:

Je to tak jednoduché. 

Udělat tovární nastavení, poté nastavit jen nějaký základ a zkusit stáhnout Vodafone TV, přihlásit se a vyzkoušet. 

 

Pokud jde o MDZ 16 AB, dle Google na tom byl z výroby Android 6.0. Co je na tom dnes? 

Tak i po resetu do továrního nastastavení a opětovné instalaci pouze Vodafone TV neustále padá. 

V 27. 10. 2023 v 16:34, Tube napsal:

U toho Mi Box S (4) 1st generace, pozor na posledni update na Android TV 12. Delal nemale potize:

https://xm.cz/blog/xiaomi-mi-box-s-dostava-android-tv-12-pozor-na-velke-problemy/

Nedělal jsem tuto aktualizaci. Tohle není ten problém. 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...