Přejít na obsah

Google chromecast 4


Návštěvník Martin Kahaja

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martin Kahaja

Dobrý den, 

chci si k televizi koupit Google chromecast 4 ... Půjde do něj stáhnout Vodafone TV (a po stažení bude samozřejmě fungovat)? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano funguje, používám ho, dá se i ovládat dálkovým ovladačem od televizoru pokud TV umí HDMI-CEC, jenom bych zdůraznil to co píše Marek, aplikaci Vodafone TV je nutné dohledat v obchodu play, protože se nezobrazí v nabídce aplikaci na úvodní obrazovce chromecastu,

nebo ji tam můžeš nainstalovat přímo přes mobilní telefon, ve kterém vybereš Google play namísto instalace do telefonu, do chromecastu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, instalaci na jiné zařízení se musí dělat ze stejného účtu, v jakém je člověk připojen na google play. Lze to i přes web, kdy se přihlásíte na google tím účtem, co je v TV a nainstalujete. Jestli v telefonu nemáte přihlášený účet, který je v TV, tak to nepůjde, musel byste se v telefonu přihlásit i tím druhým účtem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teď vyzkoušel, spustil jsem Chromecast otevřel v něm ten druhý účet který na telefonu nemám a dal instalovat aplikaci T-Mobile TV (Vodafone TV už tam mám) a normálně se mi do toho účtu nainstalovala,

ale je otázkou jak by se to chovalo kdybych měl v chromecastu pouze jeden účet který na telefonu nemám a ne dva, kdy jeden z nich je společný s telefonem.

Takže instalaciz telefonu na Chromecast s jiným jediným Google účtem bohužel nemůžu potvrdit ani vyvrátit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@namec Mám Chromecast 4 HD a tam nevidím Obchod Play. Do něj vstoupím hlasově, protože v položce Aplikace Vodafone TV není. Možná se však skrytý Obchod Play dá nějakým způsobem odkrýt/zviditelnit. 

Nicméně ohledně Chromecastu je už tady někde v jiných tématech kde co. Například v tématech "Podpora Chromecast", "Vodafone TV na smart televizi" a možná i dalších

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...