Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

tak chyba Obsah momentalne neni k dispozici. Zkuste to prosím později. (MV1821) případně Obsah nelze zpětně přehrát (MV1817) přetrvávala i dnes.

zkusil jsem odhlásit/přihlásit aplikaci a běží to 🤦‍♂️

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což mi připomíná, že jsem někdy o víkendu na všech iOS/iPad zařízení aplikaci VTV odložil a znovu stáhnul, tak třeba proto jsem neměl problémy. Od té doby mi totiž zabírá aplikace na všech zařízeních stejně místa (čili se nějak srovnala aplikace, data tahle operace neovlivňuje) a navíc se mi zase u sledování nahrávek objevila volba zda chci sledovat nahrávku a nebo minulé díly (tedy ZZ). Tohle se mi totiž ani nevím kdy úplně ztratilo, prostě nahrávka a jinak nic. Ale kupodivu když dohrála nahrávka, tak při skočení na další nahraný díl to pustilo ZZ (ale vybrat jsem si ho nemohl).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace Vodafone TV pro Android se někdy nespustí správně a zůstane viset na Vodafone logu - testováno na Android 8 i Android 13

Proč v mobilu je povinně režim na výšku a u tabletu povinně režim na šířku? Konkurence není omezena ani v jednom případě.

Proč když aktivuji app na novém zařízení a zvolím stejný profil, tak proč musím řadit kanály znova? U konkurence se nastavení přenese.

Občas se stream na 1-4 sekundy přeruší a je načítací kolečko.

Nemožnost nahrát pořad ze zpětného shlédnutí není sice chyba jako taková, ale nedostatek oproti konkurenci to je.

Proč není možné dělat screenshot? Může se občas hodit pro uložení nějaké informace z TV vysílání a navíc by se skvěle hodilo pro dokumentování chybových hlášek.

 

Uvedl jsem asi největší nedostatky na které jsem po 2 měsících narazil.

Žádné z těchto nedostatků však konkurenční služba nemá, jedinou výhodou Vodafone je dobrý bitrate, tam naopak konkurence hodně ztrácí..

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) Těžko říci. 

ad 2) Je to asi závislé na verzi ROM. 

ad 3) Jelikož se informace ukládá jen v zařízení, není uchovávaná na cloudu. 

ad 4) Buffer?

ad 5) Není na to smlouva s majiteli kanálů. Vodafone to nemůže udělat jen tak, na to je moc velký.

ad 6) DRM a zabezpečení 🙂 to bohužel nezmizí asi nikdy. Vodafone razí "Better safe than sorry"

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedle někdo píše že mu to jde. Záleží co ten převodník dělá. Možná počítač vůbec nepozná že dochází ke konverzi na analog, protože samotný převodník může se grafice tvářit jako monitor.

Hdmi-vga je vždy převodník a může fungovat různými způsoby. Prostá redukce hdmi-vga neexistuje.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak minulý týden to jelo, dnes opět WV1862, takže žádné zařízení v LAN není schopno přehrát cokoliv z Vodafone TV, zase bez jakékoliv změny v nastavení routeru na mé straně, má cenu volat na podporu, když ani tady nikdo neví co s tím?

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...