Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

To je fakt, když člověk nelpí na detailech, tak je to v pohodě 🙂 Už jsem si zvykl, že se budu dívat na film Apollo (původní název Apollo 13, ale holt to nešťastný číslo v názvu…), letos pobavil seriál Píseň pro Rudolfa III., ze kterého Vodafone udělal třetí sérii (zase ta blbá číslovka asi - nikdy to nemělo ani dvě série, natož tři) a navíc podle EPG v tom byly dva šesté díly (ve skutečnosti ale to byl díl šestý a sedmý), osmý díl označili jako sedmý a devátý jako osmý. To je marný 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 11. 8. 2023 v 7:28, Martin - Vodafone napsal:

Dobrý den, @Barb, omlouvám se za komplikace. Oprava opravdu trvá déle, než bychom si přáli. Aktuálně je to jedna z priorit, které máme, tak snad to bude co nejdřív v pořádku 🙂 

@Martin - VodafoneNechci vypadat jako nějaký nedočkavec, ale další měsíc je pryč a zatím se (alespoň mám pocit) vyřešil jen posun zvuku a obrazu u živého vysílání. Oprava posunu zvuku v nahrávkách přijde na řadu kdy?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zase na mě vyskočila chyba TAV1882 a tak jsem ji zadal do Google, jestli nenajdu lepší řešení než počkat až to samo přejde. Hele, je to dobrý, nejsme v tom sami. Vodafone stejně jako nás šikanuje celej zbytek světa. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, @CableG, omlouvám se, že reaguji tak pozdě. Kolegové tu synchronizaci obrazu a zvuku opravdu opravili a nemělo by se to projevovat ani v nahrávkách. Pokud tomu tak je, budeme potřebovat poslat konkrétní příklady přes https://tam.je/forum/.

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem uvažoval do kuchyně k ultra hloupé televizi nějaký Android box, abych tam nainstaloval všechny aplikace, co potřebuji (teď tam mám Apple TV, ale s rychlostí vývoje VTV už nepočítám, že se dožiju nějakého zázraku), ale zjevně ani tohle by nebyla spolehlivá cesta.

 

Je vůbec nějaká platforma, kde VTV funguje nějak normálně?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...