Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Více říct nemohou přece.. Takže odpověď bude přibližně: Všechny informace sdělíme, až vše spustíme, během několika týdnů. Takže možná i nové Apple Watch budou v prodeji zatím bez verze Cellular 😃  Pak to spustí tak, že to nikdo nezaregistruje, stejně jako esim na Galaxy.

 

Já už jsem nakonec u T-Mobile, nehodlal jsem už čekat, samé sliby, mlžení, esim jsem opravdu potřeboval. Přitom stačilo napsat nebo oznámit, jak to opravdu je..

 

Takže pevné nervy a držím palce 🙂 

 

před 5 hodinami, Tomik napsal:

A jak to, prosím, vypadá s OneNet a podporou Galaxy Watch 6? 

 

  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a tohoto postupu (odejít), by se měl držet každý z cca 10 nedočkavců (co tu jsou) na to volat hodinkami.   

Ano jsem stará konzerva (49), počítačů a technice jsem se začal věnovat za doby Didaktiku GAMA ( ČSR alternativa Sinclair 48) na střední jsme měli na výpočetku IQ151, a programovat jsem se začal na PMD 85.  Starší roční si vzpomenou 😄 

 

X let programuji, stavím PC, mám "chytrou" domácnost, takže mi technika neni cizí, ale když vidím, jak si někdo pokouší vykroutit si zápěstí u terminálu aby zaplatil, se musím smát 😄

Zkousnu ještě platbu mobilem, i když nevidím rozdíl vytáhnout peněženku a kartu. A hlavně mi Google nechce povolit platbu kartou, protože mám odemknutý bootloader a rootnutý mobil.  To já vím a jsem si vědom všech možných problémů, ale radši se vzdám výhod platby mobilem, protože jsem to já kdo chce mít mobil a PC pod kontrolou, a né obráceně. 

 

PS: mám taky hodinky co umožnují volání, sice jen přes BT, ale připadal bych si jako debil, stejně jako jsme se koukali na lidi co chodí po ulici a mluví do toho "provázku" co mu čouhá u ucha 🙂

PSS: Nějak jsem se rozepsal a moc se omlouvám, ale přijde mi tu to nekonečné "řešení problému" úplně zbytečné. Mám na výběr, buď si počkám, nebo jdu jinam. ale jak říkám jsem starej a tak tyhle nářky nemůžu pochopit.

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 hours ago, Sparrow said:

No a tohoto postupu (odejít), by se měl držet každý z cca 10 nedočkavců (co tu jsou) na to volat hodinkami.   

Ano jsem stará konzerva (49), počítačů a technice jsem se začal věnovat za doby Didaktiku GAMA ( ČSR alternativa Sinclair 48) na střední jsme měli na výpočetku IQ151, a programovat jsem se začal na PMD 85.  Starší roční si vzpomenou 😄 

 

X let programuji, stavím PC, mám "chytrou" domácnost, takže mi technika neni cizí, ale když vidím, jak si někdo pokouší vykroutit si zápěstí u terminálu aby zaplatil, se musím smát 😄

Zkousnu ještě platbu mobilem, i když nevidím rozdíl vytáhnout peněženku a kartu. A hlavně mi Google nechce povolit platbu kartou, protože mám odemknutý bootloader a rootnutý mobil.  To já vím a jsem si vědom všech možných problémů, ale radši se vzdám výhod platby mobilem, protože jsem to já kdo chce mít mobil a PC pod kontrolou, a né obráceně. 

 

PS: mám taky hodinky co umožnují volání, sice jen přes BT, ale připadal bych si jako debil, stejně jako jsme se koukali na lidi co chodí po ulici a mluví do toho "provázku" co mu čouhá u ucha 🙂

PSS: Nějak jsem se rozepsal a moc se omlouvám, ale přijde mi tu to nekonečné "řešení problému" úplně zbytečné. Mám na výběr, buď si počkám, nebo jdu jinam. ale jak říkám jsem starej a tak tyhle nářky nemůžu pochopit.

 

 Zrovna placeni hodinkama je super.  pouzivam vice uctu a tahat vsechny karty je nepohodlne. Ted jeste doresit digitalni doklady jako obcanka a ridicak a nemusim nosit ani penezenku. Pujdu do fitka, tak vezmu sebou jen hodinky. Klidne bych presel k jinemu operatorovi, ale mam vyhodny firemni tarif, tak by se mi to moc neoplatilo. Doted jsem se bez volani obesel a asi i obejdu, ale kdyz ty hodinky tu moznost umoznuji, tak proc to nevyuzit. Necham doma telefon a jdu ven a jsem porad na prijmu a koupim si treba i pivo 😀

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Havirov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Sparrow napsal:

No a tohoto postupu (odejít), by se měl držet každý z cca 10 nedočkavců (co tu jsou) na to volat hodinkami.   

Ano jsem stará konzerva (49), počítačů a technice jsem se začal věnovat za doby Didaktiku GAMA ( ČSR alternativa Sinclair 48) na střední jsme měli na výpočetku IQ151, a programovat jsem se začal na PMD 85.  Starší roční si vzpomenou 😄 

 

X let programuji, stavím PC, mám "chytrou" domácnost, takže mi technika neni cizí, ale když vidím, jak si někdo pokouší vykroutit si zápěstí u terminálu aby zaplatil, se musím smát 😄

S věkem to zjevně nesouvisí 🙂 Jsem ještě o něco starší a ani si nevzpomínám, kdy jsem naposledy platil v obchodě jinak než hodinkami. Když mi během covidu přijel balík a kurýr neměl bezkontaktní čtečku karet, tak jsem musel kartu hledat a PINem jsem si taky zrovna dvakrát jistej nebyl 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kamol napsal:

 Zrovna placeni hodinkama je super.  pouzivam vice uctu a tahat vsechny karty je nepohodlne. Ted jeste doresit digitalni doklady jako obcanka a ridicak a nemusim nosit ani penezenku. Pujdu do fitka, tak vezmu sebou jen hodinky. Klidne bych presel k jinemu operatorovi, ale mam vyhodny firemni tarif, tak by se mi to moc neoplatilo. Doted jsem se bez volani obesel a asi i obejdu, ale kdyz ty hodinky tu moznost umoznuji, tak proc to nevyuzit. Necham doma telefon a jdu ven a jsem porad na prijmu a koupim si treba i pivo 😀

Já bych u Vodafone i zůstal, ale dělám na stožárech, komínech, vysílačích a je pro mě jednodušší a bezpečnější si mobil nahoru netahat.. Je škoda, že Vodafone není prostě upřímný..

  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
V 13. 10. 2023 v 13:35, Tomik napsal:

A jak to, prosím, vypadá s OneNet a podporou Galaxy Watch 6? 

Je ve hře varianta, že s podporou Apple Watch spustíme vše kompletně. Minimálně se o to budeme snažit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafoneuž můžete říci přesným termín?

protože mě zaráží a udivuje, že Vodafone zvládá vydávat nové tarify ale onenumber pro AW ne 😮 

je to už od Vodafone velmi trapné a směšné 😕 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Můžu se pouze odkázat na první zprávu, kterou jsem sem přidal: https://www.techforum.cz/topic/60991-esim-duplikace-sim-s-identickým-telefonním-číslem/?do=findComment&comment=466018.

Já chápu určitou netrpělivost, na druhou stranu toto je důvod, proč se bráníme dopředu říkat nějaké odhady, protože i když odpověď zpřesníme, tak přijdou další a další otázky. Víc to ale před spuštěním opravdu nemůžeme upřesnit. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...