Jump to content

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem

Guest modeman
Go to solution Solved by Ondra - Vodafone,

Recommended Posts

Edit: tak jsem dnes mluvil s retenčním oddělením kvůli možnému přechodu a ptal jsem se na podporu Apple Watch a prý se ten termín stále posouvá

• Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest

Ale je, v Brně bude mít Vodafone o 5 mobilů méně vytíženou síť 😄 

PS: Dělal jsem kdysi u externího dealera pro ET v době kdy je kupovalo O2. A majiteli volali vrcholový manažeři co se s ním znali, ať rychle ukončí spolupráci a neprodlužuje s O2 a sami odcházeli. No a potom co to rezdělili na prodej služeb a infrastukturu ( O2, Cetim ) to bude ještě zajímavěvější.

Nedělám si naivní představy, že jinde v těhle megakoprorátech to je ideální, ale ve Vodafone (UPC) mám pár známých tak se věci (slevy) řeší hned lépe 🙂

A ještě, nedokážu si představit, že bych měl doma tu internet TV ( je jedno od koho )  CA modul a připojený HDD na timeshift.  

Edited by Sparrow
  • Agree 2
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest

Přesně , ja kvůli tomu mluvil i s retencnim ze mám možnost odejít a řekli mi mate nejnižší cenu která jde chcete OKU? A ja zůstal s otevřenou pusou sedět 

• Agree 1
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest

Má to logiku. Pokud takovou službu vyžaduje naprosté minimum lidí, tak než aby se nimi operátor soustavně o něčem dohadoval, tak jim v první řadě nabídne nízkou cenu (a část lidí se s tím pak spokojí a nic dalšího neřeší) a jestli ani nízká cena nezabere, tak je pro VF lepší, aby takový zákazník odešel.
Něco podobného je zase opačně třeba u VoWiFi v cizině - u VF jde takto volat v pohodě, u O2 a T-Mobile vůbec. A když si člověk u O2 a T-Mobile stěžuje a žádá nápravu, tak mu řeknou "sorry, pokud se vám to nelíbí, tak tady máte OKU a na shledanou". Prostě minoritní požadavek, jenž nestojí operátorovi za řešení.
  • Agree 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -