August 28, 20232 yr Care Centre @Dredtatum Hezké odpoledne, co říká někdo na podpoře firmy Apple bohužel neovlivníme, můžeme se vyjádřit za Vodafone a to stanovisko je jasné. Jakmile se změní, určitě o tom dáme vědět 🙂 Podporu eSIM pro Apple Watch máme po všech stránkách připravenou. Čekáme nyní na odemčení této služby ze strany společnosti Apple. O spuštění služby budeme zákazníky včas informovat. Super Fibre Extra ALLinONE Vodafone TV app Samsung Pardubice
September 4, 20232 yr Hezký den, potřebuji do nového telefonu eSIM a do starého klasickou. Vím, že před rokem a půl to ještě nešlo, tak se ptám, jestli se za tu dlouhou dobu něco nezměnilo. Díky!
September 4, 20232 yr A to chceš mít v každém telefonu jiné číslo, nebo v obou stejné ? Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
September 4, 20232 yr Myslíš ze @Vladimirmysli OneNumber jednu klasickou sim a druhou esim na jedno číslo ale nevím zda to funguje ve dvou mobilech Premium+, DSL 100 sLimitem S Extra, BezLimitu XL Extra ALLinONE Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV app, Vodafone TV Play box, Zyxel VMG8623 Telefon 30, Apple TV Praha, Nová Ves
September 5, 20232 yr Care Centre @VladimirPokud byste chtěl mít DvojSIMku a jedno číslo zároveň na plastové a zároveň na eSIM, tak nejde, nic se v tomto ohledu nezměnilo. Super Fibre Extra ALLinONE Vodafone TV app Samsung Pardubice
September 12, 20232 yr Vsadil bych se, ze manazeri Vodafonu uz davno nosi na ruce Apple Watch s eSIM 🙂 Apple udajne neco ceka od Vodafonu. Copak asi? Zaplatit? Edited September 12, 20232 yr by homberg Super BezLimitu M Family Vodafone Station WiFi 5 Praha
September 12, 20232 yr Taky si myslím , uvidíme v pondělí 18.9. má vyjít nový iOS a watchOS tak třeba něco přijde Premium+, DSL 100 sLimitem S Extra, BezLimitu XL Extra ALLinONE Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV app, Vodafone TV Play box, Zyxel VMG8623 Telefon 30, Apple TV Praha, Nová Ves
September 13, 20232 yr před 12 hodinami, homberg napsal: Vsadil bych se, ze manazeri Vodafonu uz davno nosi na ruce Apple Watch s eSIM 🙂 Apple udajne neco ceka od Vodafonu. Copak asi? Zaplatit? Spuštění blokuje Apple. Vodafone již všechny podmínky splnil a čeká na zelenou. Když ji Vodafone po Apple chtěl, tak Apple bez podrobností oznámil, že cca rok nebude spuštění služby povolovat a nezměnilo na tom nic ani jednání Vodafone Group s Apple. Je nakoupen HW, splněny certifikace, zaplaceno, co bylo třeba před spuštěním. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
September 13, 20232 yr Super, tak konečně tu mame podrobnější info.. Takže přesně jak řekl jeden zaměstnanec Vodafone: Tento rok spuštění nečekáme, spíše příští. A někteří tím pádem nemusí netrpělivě čekat a můžou v klidu přejít jinam 🙋♂️
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.