Přejít na obsah

Konečná fáze spojení UPC s Vodafone


marek-81

Doporučené příspěvky

Odstřihnout kvůli nedomluvené návštěvě na výměnu set top boxu klienta od všech služeb je celkem brutální.  Jak souvisí internet a set top box? 

Kdyby si stěžoval u čtú, tak mu určitě dá za pravdu, že postup Vodafone nebyl správný. 

Navíc výměna set top boxu je čistě výmysl Vodafone, ne klientů, Vodafone by se měl maximálně přizpůsobit, ne ještě klientům házet klacky pod nohy. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

Jak souvisí internet a set top box? 

Souvisí celkem dost. V podpisu máš uvedenu "cihlu", tak by jsi to měl vědět.

Do "cihličky" vede koax z datové zdířky, nikoli z TV zdířky. "Cihlička" má v sobě modem (dva inet výstupy), má telefonní výstup, a HDMI výstup pro TV. A protože je "napájena" z datové zdířky (inet) a protože Vodafone měl licenci pro "cihličku" do konce července letošního roku, tak mu to museli odstřihnout. Ty máš v podpisu "cihličku", tak pokud to ještě platí, tak by tvá "cihlička" již také neměla být v systému.

Výměna za Vodafone STB není výmysl Vodafone, ale  je to vázáno na licenci používání oné "cihličky". Majitel UPC za to chtěl asi velké peníze a je zbytečné je platit, když Vodafone má svůj STB (vyráběný ve Francii)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodstřihli "cihlu" (že k tomu dojde 1. srpna jsem počítal, pochopil bych, i kdyby ji zablokovali dřív), ale modem. Nebo v extrémním případě bych pochopil i ten internet, ale ne bez upozornění několik dnů před avizovaným termínem.

Ve středu jsem potřeboval něco odeslat do práce, zapnu PC a jsem bez internetu. Tak poctivě kontroluji kabely, restartuji ... Teprve po chvíli mě napadlo si pomocí mobilních dat najít na webu, že v mé lokalitě není výpadek a zavolat z mobilu (telefon taky odstřihli) na podporu. Co kdybych ale třeba internet v mobilu nebo třeba ani mobil neměl (pochybuji, že zjišťovali datum narození, taky mohlo jít  třeba o seniora)?

Je to stejné, jako kdyby k někomu přestali chodit doručovatelé, dokud si nevyzvedne z pošty uloženou zásilku.🙂

Samozřejmě si uvědomuji, že jsem měl o výměnu usilovat aktivněji (a smířil bych se i s dočasným omezením služeb), ale to k takovému postupu neopravňuje.

 

Mimochodem, cihla stále funguje (abych jen nekritizoval, s tím jsem nepočítal).

 

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2021 v 13:54, Pavel m napsal:

dnes jsem na webu Vodafone našel tohle .Je to něco jako Horizon Go v prohlížeči??Nemůžu vyzkoušet nejsem ještě převeden na Vodafone.

 

https://tv.vodafone.cz/#!/watchtv/signin

Ano, je to přesně ono webové rozhraní, na které jsme čekali. Teď už jen počkat na Android Tv, Web OS a Tizen aplikaci 🙂 Jabko jen tak nebude.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je bezva, že jabko jen tak nebude, hlavně, že nám to tu slibujete roky, Horizon jede na jabku skoro dva roky, jestli to takhle Vodafone povede dál, přejdu na SledovaniTV případně O2, které má AppleTV nasadit

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tušíte, kdy se aplikace plánují uvést do provozu, resp. Tizen na televize Samsung? Od jaké verze Tizen bude aplikace podporována?

Druhá otázka: dá se převod z UPC na VF TV "uspíšit" kvůli jedné faktuře? Používám CA modul (kabelovka) a internet (optika).

Díky! 🙂

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti,co maji Ca modul,tak přijdou na řadu,co se týče migrace,až jako poslední.V 1 vlně byly zákazníci s Hd Dvr mediabox,teď jsou na řadě  ti s Hd mediaboxem a naposled ti s modulem. A kdy budoe app.pro Tizen.Těžko říct.Na Fb na tento typ dotazů odpovidaji stylem"chystáme,plánujeme,ale nevíme kdy spustime"

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...