Přejít na obsah

Konečná fáze spojení UPC s Vodafone


marek-81

Doporučené příspěvky

Zdravím. Nemáte někdo prosím nějaké informace, kdy konečně dojde k ukončení spojení zákazníků exUPC s Vodafone? Jde mi hlavně o sloučení účtů  a tedy i plateb a Horizon Go s VF TV. 

Zdá se mi to už opravdu hodně dlouho. Je to rok a půl a stále se motáme dokola. Kromě sloučení cen a webů se vlastně ještě nic zásadně nezměnilo. Díky za info.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám exUPC internet a exUPC TV a chci přejít na Vodafone TV - v tuto chvíli se pro vás nic nemění, nadále můžete používat exUPC TV včetně aplikace Horizon Go. Do budoucna počítáme s přechodem na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme vás informovat. Všechny zákazníky budeme o převodu informovat nejpozději v létě 2022.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Konečná fáze spojení UPC s Vodafone

Měl jsem "cihličku" a k tomu od UPC internet. V den výměny zařízení za STB Vodafone a za modem od Vodafone došlo k přehlášení na Vodafone a odšmiknutí od UPC. Pak mě čekala anabáze s přihlášením na Můj Vodafone (obdoba Moje UPC). Pouze ještě nejsou srovnány finance, protože mě na Vodafone vznikl přeplatek. UPC vybíralo peníze dopředu, Vodafone vybírá peníze pozadu. Tím vznikl přeplatek. Toto vše bude srovnáno, v mém případě, 25.8.2021. A pak už budu ve všech směrech definitivně spojen s Vodafone.

Co se týče poplatku za služby, ty jsem měl přes SIPO, a to zůstává i u Vodafone.

Trochu jinak je to u těch, co nevydrželi čekat na oficialní přepojení kabelovky z UPC na kabelovku Vodafone a spěchali. Tam je to trochu komplikovaný. Alespoň z mého pohledu .

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavel m A můžu se zeptat, co tě pudí k takovému spěchu opustit stávající služby exUPC, a hnát se k Vodafone TV? Já po reakcích zde i v mém okolí rozhodně se změnou spěchat nebudu, a čím déle bude u mě přechod trvat, tím budu radši.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

"@Pavel m A můžu se zeptat, co tě pudí k takovému spěchu opustit stávající služby exUPC, a hnát se k Vodafone TV? Já po reakcích zde i v mém okolí rozhodně se změnou spěchat nebudu, a čím déle bude u mě přechod trvat, tím budu radši."

 

@ PetrM: 

Plný souhlas s tebou a ten Vodafone nám byl opravdu čert dlužen.  Já jen když jsem se dozvěděl to že Vodafone má zájem o koupi UPC tak mě hrůzou stály všechny chlupy. Jediný důvod proč Vodafone koupil UC byl ten aby získal perfektní zakabelovanou síť internetu v ČR a o TV mu vůbec nešlo. Až opravdu Vodafone zruší DVB-C na úkor internetu tak mu okamžitě a definitivně z mé strany dávám SBOHEM. Internetovou TV atd. nikdy,  pak jedině návrat k satelitu a nebo vůbec nic!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení posledních postů jsem si vzpomněl na jeden film, kde velitel tanku (říkali mu Pošuk) tam neustále na svého mechanika nadával, že šíří negativní vlny .... 😀.

Proč ten negativismus?  Tady za kopečkama mám Německo a tam už několik let funguje Vodafone, který koupil tamnější velkou kabelovku (Kabel Deutschland). A ono to tam všechno funguje a už tam nabízí i nové set-top-boxy. Od stejného výrobce, jaké máme nyní my, tedy francouzský Sagemcom. 

Vzpomínám si na začátky s "cihličkou". V té době zařízení vhodné na vyhazov z okna na asfalt. Když jsem se s ní nedávno loučil, tak jsem byl smutný. 

Dejte tomu čas.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ta negativita? Protože to je realita. Za téměř  40 dnů (a to stále trvá) mi nedokázali zprovoznit přihlášení do jejich systému poté, co mě odstřihli z UPC. Stále dokola si s někým od VF dopisuji a jejich rady, jak odstranit problémy se bohužel jen opakují, i když už jsem předtím psal, že nefungují. Odpovídají jen naučené fráze a ještě ne na všechny otázky / problémy. Na detailně popsaný problém odpovídají něčím, co s tím nesouvisí. Já odpovídám hned, odpověď od VF dostanu nejdříve za 5 dnů a tak pořád dokola. Zatím došlo jen ke zhoršení služeb ve srovnání s UPC.

  • Souhlasím 2
  • Smutný 1
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problém s přihlášením do Můj Vodafone. Přihlašovací údaje, co poslali na mobil (SMS) nefungovaly. A tam se dostat je dost důležité, protože tam máš přehled o platbě, a další věci, které je dobré znát.

Takže jsem napsal na email: poradime@vodafone.com  podrobný popis mého problému. Asi za tři dny mě zavolali (nikoli poslali SMS, ale zavolali) na mobil a já jim vysvětlil problém. Ta paní, co se mnou mluvila, mě řekla, jaké přihlašovací údaje mám napsat. To jsem udělal, a zároveň jsem ji měl stále na telefonu, takže jsme to dali do kupy a vyzkoušel jsem to. Trvalo to ani ne 5 minut. Tím byl u mě problém vyřešený.

Další problémy (spíše problémky) jsou pak ohledně příjmu TV. To popisuji jinde. Není to nic, co by znemožňovalo sledování TV a dá se to nouzově napravit. Je třeba tomu opravdu dát čas. Proto jsem v minulém postu připomněl úplné začátky "cihličky". Je dobrý si na to vzpomenout.

Vadí mě například to, že si zapnu dejme tomu nějaký 50. kanál, chci vědět něco blíže. Na "cihličce" jsem zmáčkl info a naskočily informace. Tady mě naskočí také informace, ale u prvních, asi třech, nebo čtyřech kanálů, na které nekoukám. Na ten 50. se musím doklikat. Ale jsou to věci, které se dají přežít.  Prostě - dejme tomu čas.

Nějaké závratné zhoršení nepozoruji. Vlastně tak nějak nepozoruji nijaké zhoršení. ..... ale je možné, že nejsem nijak náročný.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...