Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Kdyby se to neosvědčilo jinde a neznamenalo to zastavení poklesu zákazníků Tv, tak proč by Liberty Global rozjížděla platformu horizon i jinde? A když si vezmu od UPC internet a k tomu si tedy připlatím necelou stokorunu a mám k tomu i televizi se stovkou kanálů a k tomu navíc i v ceně internetovou televizi a nějakou tu videopůjčovnu ... není to něco, na co bude asi většina lidí slyšet? Než si stahovat zábavu na večer nebo marodění doma nelegálně na nějakých torrentech nebo úložištích s často nejasným výsledkem, mám prakticky hned co se mi nabízí. A takové ty fíčurky typu nastavení nahrávání na dálku přes mobil atd. jsou přesně ty zbytečnosti, na které si člověk velmi rychle zvykne a je za ně rád.

Víš kolik takových ptákovin (teda komerčně neúspěšných věcí) už tady bylo? Počínaje kdysi DMX, přes nějaký 3D vysílání, UPC telefon v mobilu až k dnešku. A ve všech případech na to šel provider se stejnou logikou, jakou popisuješ - připlatím necelou stovku... Jenomže lidem se už vesměs nic připlácet nechce, protože v konečným důsledku jsou to stejně jenom ty ptákoviny na tahání peněz lidí. Jistě se ale najde skupina těch, kteří si tu stovku (nebo spíš stovky za všechno možný) připlácet budou, ale ať to UPC necpe všem. Nebo cpe a pak se nediví, jak jim každým rokem prchají klienti jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě ano. Ale staví se snad UPC arogantně k těmto požadavkům, když někde psali, že tam funkci oblíbených kanálů přidají?

 

Hlavně bych spíše využil toho druhého boxu, který je vivinut přímo pro Horizon služby, jakmile to bude možné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš kolik takových ptákovin (teda komerčně neúspěšných věcí) už tady bylo? Počínaje kdysi DMX, přes nějaký 3D vysílání, UPC telefon v mobilu až k dnešku. A ve všech případech na to šel provider se stejnou logikou, jakou popisuješ - připlatím necelou stovku... Jenomže lidem se už vesměs nic připlácet nechce, protože v konečným důsledku jsou to stejně jenom ty ptákoviny na tahání peněz lidí. Jistě se ale najde skupina těch, kteří si tu stovku (nebo spíš stovky za všechno možný) připlácet budou, ale ať to UPC necpe všem. Nebo cpe a pak se nediví, jak jim každým rokem prchají klienti jinam.

Mám si platit privátní tracker nebo nějaký objem dat na úložišti a nebo tohle? Ano, zde v ČR nejsme moc ochotni za zábavu (hudba, filmy) platit (proč, když si můžeme vše stáhnout, že?), ale mě to přijde vcelku normální, že si zaplatím. Nechci platit za TV a stačí mi DVB-T, jehož příjem mám kvalitní, pak OK nebudu si objednávat TV od UPC. Ale když chci konzumovat prémiový obsah (vše, co není zdarma až na ČT, která zdarma není, ale platit jí musím i kdybych ji vůbec nesledoval), zajímám se, jak se k němu dostat. V zahraničí jsou tyto služby velmi populární, nevím, proč by neměli být populární i u nás. Na Netflix to ještě nemá, ale je to alespoň něco. 3D považuji za technologický výstřelek, který se nehodí tak úplně do domácnosti (mám na mysli lineární vysílání) a myslím si, že je to pro úzkou skupinu lidí. DMX netuším co je a telefon v mobilu považuji za doplněk bez valné šance na větší samostatný úspěch 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DMX je takový přehrávač, co ti zkomprimuje a přehraje mp3. Zapojí se to přes USB do PC a už láduješ nespočet "music laden". U mládeže bylo dost populární, až tak populární, že díky minisluchátkám absolutně nevnímají okolní svět. jsou prostě IN, super, ..... :lol:

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

DMX netuším co je a telefon v mobilu považuji za doplněk bez valné šance na větší samostatný úspěch 8)

 

K čemu je mobil bez telefonu? To zas nechápu já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak taky mě to pobavilo. :D

Ale předpokládám, že jen už Marek myslel na něco jiného a tak se "přeřekl". :wink: Telefon je v mobilu určitě mnohem důležitější a primární funkce než takový doplněk jakým je televize v mobilu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni chtel bych jen vsem pokud je to zajima,sdelit ze serazeni kanalu,nebo chcete-li oblibene stanice,to vse spou s drobnymi softwerovymy chybami bude opraveno do tri tydnu.Potvrzeno to je techniky z UPC,vse probehne hladce aktualizaci.Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...