Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Vyjádření UPC z Facebooku :

"UPC Česká republika Dobrý den, Milane. Mrzí mě, že nejste spokojený, ale mohu Vás ujistit, že na vývoji stále pracujeme. Řazení kanálů bude opraveno s další aktualizací. Děkuji za pochopení. David - UPC Facebook tým"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Nekdy v listopadu jsem byl upc upozornen ze vymenuji Handan 5000 za SA700. Sama chvala na Kaon. Po vymene jsem se zdesil co jsem to udelal. Razeni programu jsem osefoval presunutim do oblibene a zvoleni aby se po zapnuti stb nacetl pouze seznam oblibene. Delsi chvilu jsem se tim pral ale budiz. Co ale neprekousnu je font typu blecha u programoveho pruvodce. I ten podklad je na prd a citelnosti nepomaha. Nevim jak na LCD ale na klasicke televizi je to nepouzitelne a to doslova. Mam 72cm uhlopricku, obraz je jinak bez problemu a tak tu televizi nechci menit. Protoze je pismo drobne tak je to neostre a necitelne. Zlaty Handan 5000, fakt jo. Tam kdyz obcas nefungovalo EPG tak jsem by zoufaly a nastvany. U Kaon je me fuk jestli EPG funguje ci ne. Vratit se k Handanu nelze. Na UPC lince jsem byl ujisten ze zacatkem roku bude aktualizace a ze to bude k nepoznani a ze to bude urcite lepsi nez ted. Mame 1 kvetna a aktualizace do Brna stale nedorazila. A ted jak to ctu tak to bude asi sw podobny bastl jako je ted. Vy co mate po aktualizaci muzete mi prosim zdelit jestli se zvetsil font v EPG. Pripadne zmena barvy podkladu, proste jak je na tom graficky EPG v novem FW. Nebo udelat fotku EPG. Abych vedel zda se mam na neco tesit. A UPC prosim o informaci kdy probehne aktualizace FW v Brne. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že kdyby chtěl někdo nahrát do galerie fotky Horizon rozhraní na Kaonu, tak by to bylo pro ostatní, kteří ještě neaktualizovali, dost přínosné. Mohli by se rozhodnout jestli s tím "dokáží žít" nebo mají v termínu aktualizace vytáhnout Kaon ze zásuvky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

to asi nepomůže, oznámené datum je kdy začne kolovat noví firmware ve vaší lokalitě a bude kolovat i nadále aby se aktualizovali i nově připojené zařízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč vlastně to nespustí všem najednou ??Jako se to dělalo vždycky ,taková blbost po oblastech. Hlavně mě neříkejte ,že zákazník musí dostat propojovací kabel k internetu UTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
... A UPC prosim o informaci kdy probehne aktualizace FW v Brne. Dekuji

 

Podívej se do MojeUPC - tam je termín pro každého uživatele v sekci Horizon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...