Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Nové uživatelské prostředí je prostě peklo. Půl hodiny na linku upc. Abych se dozvěděl, že si dám do oblíbenejch nemá rychlej přístup jak dřív. Takže vždy přes tlačítko menu. Skok mezi celými stránkamy programů jako dřív nefunguje. Programy se nedaj řadit podle vlastní volby. Hrůza... jak to mohli poslat do oběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Prosím, nevíte někdo, zda ten STB kompatibilní se službou Horizon je možné propojit přes scart-scart s dvd rekorderem a nahrávat pořady, které mám nyní na STB na tom hard disku? Pro mě je to docela klíčové, neb si archivuji jisté dokumenty. A když čtu že na Horizon budou zase ty křápy Kaon...chce se mi brečet :puker::thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scart funguje takze pokud ti staci analogova kopie v sd kvalite tak nevidim problem.

 

Jinak tu nocni muru zvanou seznam kanalu jsem prozatim vyresil cestou do praveku - vytiskl si A4 papirovy seznam kanalu vcetne jejich predvoleb. A mam to poresene. Protoze hledat v tom boxu nejaky kanal je sebevrazda. Duvody:

 

- v seznamu se neda posouvat po strankach, jen po jednotlivych programech

 

- seznam (vyvolany sipkou nahoru ci dolu) neni slozen z nazvu kanalu, ale z jakychsi mikro obrazku (ikon), predstavujicih loga kanalu. Tedy casto ani nevite, co je to za kanal protoze si nepamatujete jak ikona vypada. A aby toho nebylo malo, na obrazovce vidite v jednu chvili jen cca 7 programu (ikon), pricemz ale citelna je jen ta, na jejimz radku se prave nachazite. predchozi 3 a nasledujici 3 jsou predstavovany mnohem mensimi ikonami, ktere jsou navic cernobile a trochu i transparentni (pruhledne), takze je rusi obraz za nimi. Proste jedno velke peklo

 

- seznam se neda tridit podle abecedy a HD verze zakladnich kanalu jsou kdesi okolo stovky, takze prepinani zakladnich stanic ct1,ct2 apod, v hd je ruzne rozhazene kdesi nahore mezi placenymi kanaly.

 

Takze znovu opakuji, zatim jsem to vyresil papirem s vytistenym seznamem kanalu. Problem je, ze v cislech kanalu nejsou mezery, takze kdyz pridaji novy program, rozhodi se cisla vsech kanalu od toho noveho nahoru. Doporucuji tedy tvorbu seznamu kanalu v excelu. Na upc strankach jsem seznam kanalu k vytisteni pochopitelne nenasel. Takze zbyva rucni vyroba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč už mě tohle ani u české UPC nepřekvapuje.

Jak jsem psal jinde. Až mě u druhé TV odejde Handan, tak si budu muset pořídit pro druhou TV ten STB od TechniSat (TechniStar K1, nebo K2). Protože TechniSat pro kabelovku je "pan přístroj". Kdežto Kaon je "soudruh šmejd". A to bez nadsázky.

A až mě odejde u první TV ten již postarší Kaon B3000 (což dle mě je mezi Kaony špičkou, kterou už ovšem nikde neseženete), tak holt vypláznu zhruba 9 000 peněz, a zakoupím TechniSat Digit ISIO.

Pokud chcete mít doma bezproblémové, intuitivní, spolehlivé a funkční zařízení - tak se ta částka vyplatí a mnohonásobně se vám to vrátí.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

upcman - seznam televizních stanic (v mé úpravě) zabere dvě strany A4.

Pokud máš možnost a znalost práce s tabulkovým procesorem, zde je odkaz na aktuální seznam: http://ulozto.cz/xhiLsErR/czech-republi ... annels-zip. Je to teď ráno naskenované do formátu .csv, uprav si dle svých potřeb....

K nahlédnutí jsou samozřejmě seznamy jak na tomto fóru, tak i na ofic. webu UPC (jak je, doufám, již obecně známo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retiree: na webu upc jsem samozrejme seznam kanalu nasel, nicmene nejedna se o seznam kanalu s cisly podle poradi v tabulce na jejich prijimaci.

 

Nebo jsem tam spatne hledal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

upcman požádal o fotografii seznamu k nahlédnutí (což samozřejmě nemám), mp3surfer naopak píše, že seznam pro svou potřebu sestavoval ručně... Takže odkaz na sken stanic by měl vám oběma práci ulehčit...

Stanice v pořadí pro STB jsou údajně vysílány na 163,5 a 170,5 MHz, což mohu potvrdit jen částečně, neb se mi už delší dobu nedaří tyto dva streamy úspěšně načíst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted bych jeste doplnil , ze pres tlacitko EPG je seznam mnohem graficky stravitelnejsi, pocet kanalu na jedne obrazovce je tam stejny, ale ikony s nazvy programu jsou nekolikanasobne vetsi a hlavne nejsou pruhledne takze nerusi pozadi z prave probihajiciho vysilani. navic bonus - tabulka s porady (epg).

 

Nicmene strankovat se zde taky neda takze papir se seznamem stale nutny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady čtu tak se nestačím divit. Vždyť už ten dvacet let starej Handan měl práci s kanály a tříděním skvěle vychytanou a to jel na hardwaru s výkonem stolní kalkulačky. A oni v roce 2015 přijdou s krabicí kterou si člověk nemůže nijak přizpůsobit, místo názvu kanálů jsou loga a v seznamu se dá posouvat jen po jednom kanálu? To je u služby nabízející přes 130 kanálů opravdu velmi praktické :bom:

 

Kdo panebože ten firmware pro ně dělá? Nějakej blbej geek co si hraje na pozéra a TV doma vůbec nemá, takže si ani nedokáže přestavit co od ovládání lidi požadují? A v UPC s tím byli spokojení když to pustili do oběhu nebo to tam nikdo nezkoušel? A ti testmani co to měli měsíc doma s tím byli spokojení? Vždyť to není ani možný takovej uživatelskej crap vypustit. Sledování TV má být o pasivním relaxu a né o vztekání se s ovladačem v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...