Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník rrihacek
FW update dělá UPC a stb se aktualize sám (v některých případech je potřeba reset) Nic nerecenzované nehrozí (teda i když nechápu co tím přesně chceš říc) pokut si tam teda sám nenahraješ nějakou verzi sám ručně. Stejně jako např OS v telefonu nebo windousích pokut máš u nich povolenou automatickou aktualizaici . I když ... :o) hackeři dokážou možné nemožné .

Downgrade asi nepůjde a jednou to budou mít stejně všichni možná jen bude rozdíl ve verzích kdo má STB propojen s internetem a bez

 

Pokud jej nepřipojím přes RJ-45 k internetu, tak mi snad žádná aktualizace do STB nedorazí.

 

"Nic nerecenzované" - k tomuto STB a novému prostředí jsem toho příliš nenalezl. Zajímám mě, jak je prostředí plynulé, zdali funguje DLNA, apod.

Nechci na to přicházet tím, že STB zaktualizuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... "Nic nerecenzované" - k tomuto STB a novému prostředí jsem toho příliš nenalezl. Zajímám mě, jak je prostředí plynulé, zdali funguje DLNA, apod.

Nechci na to přicházet tím, že STB zaktualizuji.

 

Ten STB jsi si od UPC zakoupil, nebo ho máš zapůjčený?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rrihacek

Zapůjčený.

V testovací oblasti sice jsem, obálkou mi přišly informace i vč. RJ-45 kabelu s informací, abych jej připojil k internetu.

Neučinil jsem tak a proto se mi zatím aktualizace nenahrála. Je otázkou, zdali má význam na něco čekat, když to stejně všechny nemine :)

Nic to ale nemění na tom, že bych si rád nejprve někde v klidu nový fw vyzkoušel, než se do něj bezhlavě nechal uvrtat.

Do telefonu si také neinstaluji horkou aktualizaci, ale počkám na ohlasy a většinou pak i na další opravnou verzi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je ten STB majetkem UPC tak se moc neubráníš jeho upgrade na Horizon rozhraní. S tím nic nenaděláš. Jde jen o to jak dlouho se ti podaří ubránit STB před jeho automatickým upgrade. To jestli teď do něj připojíš eth kabel nebo ne ti nepomůže. Eth port je podle všeho aktivován až po upgrade STB.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

aky je rozdiel medzi Horizon set top box a Horizon firmware na Kaon KCF-SA700?

Funkcionality su rovnake? Aj archiv funguje pri oboch mašinach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

akym sposobom prebehne upgrade na horizon rozhranie? cez OTA aktualizaciu alebo nutne prepojit cez TP kabel (RJ45)?

Skutocne ten Kaon zvladne tak narocne multimedialne rozhranie akym je Horizon? Pri tom Kaone som striktne pesimisticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...